Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted lehet női megfelelőm...

Szerinted lehet női megfelelőm? Lent kifejtem, egy szóval független ember vagyok.

Figyelt kérdés

Valahogy nekem sosem ment ez a csoportokhoz tartozás, például nincs kedvenc előadóm, énekesem, színészem, márkám, foglalkozásom, hobbim, filmrendezőm, modellem, zenei stílusom, földrészem, népem, háziállatom.

Aztán durvább, nincs legjobb barátom a barátaim közül, nincs egy pár példaképem.


Ellenben mindenbe szeretek belekóstólni aztán nagyon sok mindenbe bele is ásom magam. Ennek eredménye, hogy mindenhonnan összekotrom a számomra lényeges dolgokat és azok érdekelnek..

Nincs bajom ebből sosem, inkább szeretnek mert én mindenkinek adok elég esélyt, hogy bebizonyítsa azt, hogy van jelentősége az én szememben.


Tudom ma volt egy kérdés ami arról tudakozódott (volna), hogy milyen ember az akinek se barátja se ellensége..kicsit ilyen vagyok..van rengeteg ember akire ráillene, hogy "barát" vagy "ellenség" de az a helyzet, hogy körülöttem olyan gyakran változnak az emberek, hogy folyamatosan újra kellene címkéznem őket minden nap..szóval inkább csak figyelmes próbálok lenni..


Nem ismertek ilyesmi nőt/lányt? Én még nem igazán láttam. Tök jó lenne tudni, ha létezik egyáltalán..


Nem szükséges betámadni! Szórakozásból írtam ki, semmi másból


2xF


2019. jan. 5. 22:23
 1/1 Miss Endzsi ***** válasza:
Én is ilyesmi fajta vagyok.
2019. jan. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!