Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon régóta tetszik és nem...

Nagyon régóta tetszik és nem tudom elfelejteni. Help?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki kb már három éve tetszik. Gimiben a felettem lévő évfolyamon volt, mostmár a Corvinusra jár én pedig a Műegyetemre és ~ 0 az esélye, hogy újra lássam vagy megismerjem, mert egyébként egy lényeges dolgot elfelejtettem, hogy nem ismerjük egymást csak látásból (már ha ő ismer). Nem tudom van-e barátnője, semmit nem tudok róla. El kellene felejtenem, mert reménytelen az egész, de nem megy. Mit csináljak?

2019. jan. 5. 22:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

akkor van barátnője, könnyen el tudod engedni

akkor nem vagy neki szimpi, el fogod végre felejteni

most mitől félsz? kibeszél olyanoknak akikről azt sem tudod, hogy kik és pár napon belül el is felejtenek? ez minimális bukás ahhoz képest, hogyha jól sül el, akkor össze is jöhettek vele

írj neki :D jelölj és írj is... :D

2019. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ezt a kockázatot be kell vállalnod, mert sosem lehet tudni, a 'mi lett volna, ha' meg fél életen át elő fog jönni - tapasztalat.

A fb.-on lehet, h. nem nyilvánosak a képei/ posztjai, csak az ismerőseinek, és ezért csak a 7 évvel ezelőtti kép látható.

Jó lenne megtudni vkitől., aki pl. szintén corvinusos (esetleg évfolyamtársa, v. egy közös ismerős a felsőbb gimis évfolyamból (ahová járt), netán haverod nővére, v. mit tudom én, ezrek járnak a Közgázra), h. milyen programjai vannak, hová jár (edzeni, szórakozni, kulturálódni, egyéb rendezvényre, menzára, étterembe, egyesületbe).

Pl. ha van időd a Corvinus környékén ebédelsz, pont abba a buliba/ előadásra mész, ahová ő is, stb.... Szóval véletlenül találkoztok, aztán meg már nem csak véletlenül :)

Szóval próbálj egy-két segítőt szerezni, h. kicsit képbe kerülj.

Csekkold le pl. LinkdIn-t, reddit-et, twittert is, tumblr-t, ill. h. van-e youtube csatornája.

Good luck & update us pls

2019. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Jaj, de cukik vagytok! Tényleg össze kell gyűjtenem a bátorságomat és bejelölni. Közös ismerőseink csak a volt gimis osztálytársaim, de közülük senki nem a Corvinusra jár.

Atyaég, ma van a szülinapja! Ahjjj

2019. jan. 30. 00:02
 14/16 A kérdező kommentje:
Najó, ez már tényleg nagyon gáz, hogy 25 napja nem merem bejelölni..😂😂
2019. jan. 30. 00:13
 15/16 anonim ***** válasza:
Remélem azóta bejelölted, nyomd meg csukott szemmel azt a gombot, aztán írj a fejleményekről! :D
2019. jún. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Bejelöltem.:) Megköszöntöttem a szülinapján és azóta se történt semmi. Az emlékek megszépülnek, úgyhogy ezt az esetet úgy aposztrofálom, hogy legalább sikerült kicsit kilépnem a komforzónámból.:))
2019. jún. 3. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!