Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Össze tudunk. Mi ismerkedni,...

Össze tudunk. Mi ismerkedni, szerinted? Tenném én az első lépést de hogyan lenne profi?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány ami ugye nálam elég ritka. Nem, neem azért mert akkora szám vagyok/van csak vannak bizonyos igényeim.

Nos lényeg, hogy amennyit eddig éreztem belőle, eléggé érdekes nekem.


Az van viszont, hogy kb sosem találkozunk. Vagy tanul vagy otthon van. Ha szabadidejét tölti ott közös a helyszín sokszor, egy közös ismerősi körünk van és így szoktuk egymást látni.

A történet része, hogy őt nem tudom ebben a társaságban leszólítani, nem azért mert nem merem hanem mert nem illik. Ezt nem fejteném ki jobban, tény és ennyi.

Tehát

otthon nem (szülei) egyetemen nem (nincs mit keresnem ott)

szabadidőben nem (mert nem)


Ilyen esetben meglépjem facen?

Holtbiztos, hogy beszélgetne velem, még akkor is ha nem tudna közös jövőt elképzelni velem, ez fix és szerintem jó pont..


Ahol együtt vagyunk (hobbi) de nem beszélünk érzem rajta, hogy azért figyel ő is, szóval szerintem nyitott lenne


Hogyan oldjam meg, nem alpári csak úgy ráírni?


2019. jan. 6. 08:30
 1/6 A kérdező kommentje:
hálás az a pont a kerdésben :(
2019. jan. 6. 08:30
 2/6 anonim ***** válasza:

"szabadidőben nem (mert nem)"

Nézd, ha sosem veszed rá magad, hogy odamenj hozzá, akkor nem lesz ebből semmi. Fb-n ráírni valakire szerintem teljesen komolytalan!

N

2019. jan. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

rávenném magam de nem lehet..azért nem részletezem mert nem értené senki...

spéci a helyzet, na

2019. jan. 6. 08:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan helyzet, amiben számára is nyilvánvaló, hogy ott NEM LEHET beszélni?

Tehát ő is így gondolja?

2019. jan. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De egy mondatot sem lehet beszélni? Pl. mikor hazamentek onnan, vagy amikor mentek oda? Megkérhetnéd, menjetek együtt.
2019. jan. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

így van, tudatában van ennek..

nem tudunk együtt menni sajnos..


Lehet az lenne jó, hogy facen írni de rögtön rátérni, hogy miért ott indokolt a dolog, nem?

Én is égőnek tartom online tenni az első lépést de ez most spec helyzet és ő is tudja..

Telefonszám, lakcím csettintésre meglenne de nem tudom, hogy jobb-e egy kézzel írott levél vagy egy telefonhívás..

2019. jan. 6. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!