Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarom kinyitni az autó...

Miért akarom kinyitni az autó ajtaját, miközben megy az autó?

Figyelt kérdés
Mindig amikor autóval megyek bezárom belülről az ajtót, mert nagy a kisértés arra h kinyissam, miközben megy az autó. Vajon miért lehet ez? Őszintén szólva kicsit félek, hogy mi van ha egyszer kinyitom miközben 120-szal megyünk az autópályán. Tudom, elég érdekes kérdés, de kérlek válaszoljatok🙏
2019. jan. 6. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Kényszercselekvés
2019. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Látni akarod ahogy suhan az aszfalt?

Kényszerbetegségnek tűnik.

Felmenőid közül valamelyik sokat utazott vonattal?

2019. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kényszergondolat. Nekem olyan van, hogy úgy betenném a lábfejemet a busz kereke alá csak úgy kíváncsiságból. Ha megnyugtat téged, akkor soha nem tettem be, és nem is fogom, ez csak egy furi gondolat. Ha szerencséd van, magától el fog múlni. Ha nem, vagy nagyon zavar, akkor pszichológussal beszélj.
2019. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jaj nekem is van ilyenem..vhogy izgat


egyébként nem történik kb semmi mert a légellenállás miatt max pár centit tudod kinyitni..


de be ne zárd soha! de soha!..rengetegen égtek már bele a kocsijukba így mikor váratlan kigyulladt, ezt tilos!

2019. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ennél a tempónál amúgy is nagyon nehézkes kinyitni az ajtót a légáramlat miatt, tehát nehogy azt gondold hogy könnyen kizuhannál a kocsiból :-D

A bezárás (gyerekzár) pedig nem jó ötlet mert baleset esetén nem tudsz kimenekülni az égő autóból. Tehát tartsd nyitva és ne piszkáld az ajtót. Vagy egyszer beszéld meg a soffőrrel és próbáld ki milyen rossz kinyitni menet közben.

2019. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Egyébként az előbb néztem utána és valószínűleg tényleg kényszerbetegségem van, mert nem csak az autóval van így...

Ha például elalvás előtt leteszem a papucsom az ágy előtt, de nincsenek pontosan egymás mellett, akkor bármennyire is próbálom ezt elfelejteni, kicsit szorongok és addig nem tudok elaludni, amíg meg nem igazítom őket. Régebben rosszabb volt, most már viszont kicsit javult... :)

2019. jan. 6. 20:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Régebben én is gondoltam rá, de azért nem ilyen szinten. Amik nem lépsz a tettek mezejére, addig szerintem normális ez a kíváncsiság.
2019. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ajtót tényleg ne zárd be.

Régebben nekem is voltak ilyeneim. Pl alvásnál az ajtónak mindig két ujjnyira kellett kinyitva lennie. Nem több, nem kevesebb. Vagy egy könyvet sose tettem a borítójával lefelé. Mindig felfordítottam, akkor is, ha a suliban láttam ilyet.

Ezek kb 13 éves koromban voltak a "legdurvábbak", most 17 vagyok, és nagyjából elmúltak, szóval szerintem neked is elfognak.

2019. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem olyan fennakadásaim voltak 10 évesen, hogy fel akartam fogni azt a pillanatot amikor pont elalszom..érezni akartam hogy kikapcsol az agyam..hónapokig nem aludtam, há'mé'? vhogy ki kell sütni a fiatal energiákat is..mekkora brom voltam
2019. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Én ezt simán nagyobb koromban is próbálgattam. Olyan nincs hogy ne tudjam magamról mikortól nem tudok magamról alapon. :D
2019. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!