Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy rengeteg...

Miért van az, hogy rengeteg idióta/életképtelen ember jár jó autóval, miközben sok szorgalmas és tanult embernek nem adatik meg?

Figyelt kérdés

Tökéletes példa: [link]

Én egyetemista vagyok, a szüleim sem alja melósok és átlagban 350-500-t keresnek havonta (édesapám egyéni vállalkozó ezért a változó bevétel) és nemhogy egy automata SUV-ra, de még egy normális állapotú használt autóra sincs pénzünk. Miközben én is tisztában vagyok vele, hogy pályakezdő diplomásként sem fogok 200-nál többet keresni, amiből természetesen nem lehet egy normális kocsit venni, így buszozhatok egy darabig. És akkor van az a sok pénzes nyugger (nem tudom miből), apuci szeme fénye meg az ehhez hasonló ostobák, akik egy automata kocsit nem tudnak leállítani, 50-es táblánál 40-el zötyögnek a Piri néni örökségéből vett Nissan Qashqai-ban miközben 155 cm mélyen belekapaszkodnak a kormányba és félnek, miközben ott a holttér figyelőrendszer, a sávtartó elektronika vagy a parkoló asszisztens. Lehet irigynek nevezni, de egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogyha állítólag romokban az életszínvonal, rengeteg ember megy ki külföldre, emiatt kormányváltó hangulat van (politizálás off), akkor miért van az, hogy minden harmadik ember egy +4-5 milliós crossover-ben/SUV-ban cirkál a városban/főúton.



2018. márc. 16. 11:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Brühühü
2018. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
3-500 ezerert mar vallahato autot lehet venni. Ha ennyit nem sikerult felretenniuk, ott baj van.
2018. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Akkor ti valamit nagyon rosszul csináltok!
2018. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Miert zavar? Irigykedsz? Tudod az iskolan kivul rengeteg lehetoseg van nagy penzt csinalni. Nekem van egy szakmunkasom, amiben kb 2 hetet dolgoztam, megis olyan eletszinvonalon elek amit az egykori egyetemista barataim csak almodnak. Ne azt lesd hogy masnak milye van, hanem azt hogy neked mid lehetne. Befektetesek, reszvenyek, network marketing... rengeteg lehetoseg van az eletben. Amig azon filozol hogy masnak milye van, miert, hogyan, addig ez nem is fog valtozni.
2018. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#4: "Befektetesek, reszvenyek, network marketing... rengeteg lehetoseg van az eletben."


De ezekről a kiskapukról/trükkökről honnan lehet tájékozódni? Annyira szeretnék én is jómódú lenni. Az igazság viszont az, hogy végigstresszelem az egyetemi éveimet zh-kkal, vizsgákkal és nem látom a céljaimat, azt viszont látom, hogy a legbutább asztalos/raktáros 20 éves kölyök is a 3-as BMW-jében lazul miközben én szobrozok a buszmegállóban.

2018. márc. 16. 12:08
 6/22 anonim ***** válasza:
24%
Kellenek luzerek is
2018. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
Attól neked nem lesz jobb, hogy másokat fújolsz. Tegyél azért, amit szeretnél, szorgosan gyűjtögess, aztán egyszer neked is lesz menő autód és nem fogsz bénán vezetni.
2018. márc. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

hehe en is huszoneves vagyok es nekem is egy quasquai tipusu kocsim van

de ha a belvarosban van dolgom peldaul a nyugatiban akkor jegyet veszek es buszozom es nagyon elvezem :D


szerintem nem kocsi alapjan kellene megitelned az embereket

van aki 200e forintot keres es annak a felet autora kolti mikozben egy koszos lukban lakik (vagy szulokkel) es van aki fel milliot keres es buszozik mert sporol ...

2018. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

Nekem jó volt a 400 ezer forintos autó sírás helyett. Arra is sokáig gyűjtöttem.

Sírjál csak. Az hogy mennyire akarod nem jelenti azt hogy jobban megérdemelnéd mint ezek az emberek. Ha megengedheti magának akkor nyilván olyan állása van, valamit jobban csinál. Tanulj tőlük hogyan kell, vagy ne gyűlöld őket. Lehet hogy ők esetleg még tanultabbak és szorgalmasabbak mint te munka terén, csak mondjuk vezetés terén tapasztalatlanabbak egyenlőre.

Nonszensz dolgokat írogatsz itt. Buszozzál inkább.

2018. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Te képes vagy ezen rágódni?
2018. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!