Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az "első komment" marhaság...

Ez az "első komment" marhaság miért olyan népszerű?

Figyelt kérdés
Biztos mindenki látta ezeket az "első", meg "első komment" ostobaságokat Youtube videók alatt, én csak azt nem értem, hogy beírják százezren ezt a marhaságot, meg megy a like koldulás (első komment lájkold). És komolyan van olyan kommentfal, ami csak ilyenekkel van tele. Ez most mégis mire jó?

2019. jan. 6. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó gyerekek hülye játékoknak...
2019. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Oh..ez még csak egy és ez a legrégibb. Mára már eljutottunk oda,hogy ezer féle ilyen ostoba komment van,amiknek nagy része csak a lájk miatt van. A kedvencem mikor Edit-ben még odaírják hogy "OMG THANKS FOR THE LIKES" Na ettől ki tudok égni

Biztos ezek ilyen élettelen lelki sérültek,akiknek ez elismerés és akkó' ettől mennyivel f..szábban érzik magukat.

De tényleg,minden videó alatt csak a szokásos marhaságokat látni és a többi marha meg lájkolja,a videó témájával kapcsolatban már véletlenül sem lehet találni írást. Nagyon komoly

2019. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyfajta "legalább valamit érjek el az életben"-típusú érzés ilyenfajta megnyilvánulása amikor oda tudja írni... Látja hogy gyűlnek-gyűlnek a kommentek de juhéé, az ő kommentje az első mert első volt, leggyorsabb...
2019. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Újra élik sperma emlékeiket.
2019. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 ezen behaltam :D
2019. jan. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!