Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék megkérdezni, hogy...

Szeretnék megkérdezni, hogy hogyan van lehetőség olyanra, hogy segítséget tudjak nyújtani önkéntesként fiataloknak?

Figyelt kérdés

Önkénteskedés alatt azért emberséges dolgokra gondolok nem ingyen takarítani..

Hanem oylan fordult meg a fejemben , hogy gyermekotthonokban tanulásban esetleg vagy csupán játékos időtöltésre van e lehetősegem.

Esetleg korházakban gyermekekhez árvákhoz bemenni.

Nem tudom mi a menete milyen procedúra szükséges minek kell megfelelni , egyáltalán szoktak e ilyet.

24/N


2019. jan. 8. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Adott helyszíneken érdeklődj (amiket te is felsoroltál), ott hamarabb fognak tudni értelmes válasszal szolgálni, mint itt. Esetleg segélyszervezetéktől online is kérdezhetsz.
2019. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neten nézz önkénteseket fogadó szervezetek listáját, érdeklődj Önkéntes Központ Alapítványnál...

Vannak fogyatékosokkal foglalkozó szervezetek is, akik fogadnak önkénteseket pl.

2019. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a szabadidőm hasznos eltöltése miatt kerestem meg a budapesti Karitászt, mert szívesebben segítettem volna ételosztásban, szegényeknek házat rendbetenni, stb., mintsem felesleges dolgokkal foglalkozni.


Sajnos engem elhajtottak.

2019. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!