Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » állatmenhelyen szeretnék...

állatmenhelyen szeretnék dolgozni. Van erre lehetőség, nem önkéntesként?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nincs pénzük arra, hogy fizetést adjanak neked a segítségért... :S
2012. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem nagyon, örülnek, ha az állatokat el tudják látni, nem h dolgozókat fizessenek. De én nem tudhatom, nem szoktam járni menhelyekre, lehet h van lehetőség, de szerintem kizárt h legyen.
2012. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Nincs.
2012. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták. Nincs ilyen munkalehetőség max önkéntes lehetsz! A kutyusokat se tudják ellátni hisz adományokat kérnek és szerencsére ha kérnek kapnak is. :)

Én is mindig küldök. :)

2012. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés menhely teheti meg, hogy fizetett gondozója legyen, oda pedig általában az önkéntesek közül kerül be valaki gondozónak.
2012. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm éveken át volt (fizetés nélküli) önkéntes, aztán mikor elvégezte a jogi egyetemet, akkor minimálbérérért alkalmazták mint "állatvédelmi jogász". Úgyhogy sajna nincs esélyed.
2012. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak ÖNKÉNTES-ként.Így is nehéz időket élnek a menhelyek.De ha teheted menj párszor önkéntes munkára,-sok szeretetben lehet részed.
2012. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Persze szívesen lennék önkéntes, de nálam is "szrban a haza" így sajnos most nem engedhetem meg az "ingyen munkát" de tizenévesen sokat voltam, és szívesen dolgoznék ott most is, de kell a pénz :(
2012. dec. 28. 18:58
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha rám hallgatsz, nem menhelyen akarod megkeresni a betevődet, mert arra viszont az idegeid mennek rá, vagy a "lelked" - ezt nem tudom másképp mondani, elfásulsz, nem érdekel, beleszoksz az altatásokba, az egymás megállás nélküli fikázásába, az általánosult rosszindulatba... Gusztustalan egy fertő az, én mondom. Egy évig voltam fizetett gondozó menhelyen, soha többet nem akarok a szervezett állatvédelembe belefolyni. Egyszer még megpróbáltam, de ott is ugyanazt találtam, kész, vége, az esetleges örökbefogadásnál mélyebben nem mászom bele.
2012. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért a menhelyeken is vannak akik pénzért dolgoznak. Ők általában azok, akik etetnek és a szart takarítják, mert az azért elég sok időt vesz igénybe ahhoz, hogy önkéntesként bárki elvállalja. Ahol én lakok a helyi menhelyen közmunkások dolgoznak.
2012. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!