Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked szokott sikerülni, amit...

Neked szokott sikerülni, amit eltervezel?

Figyelt kérdés
Gondolok itt egy egyszerű baráti programtól kezdve, komolyabb eseményen (pl. esküvő, utazás) át, az életutadig (karrier, családalapítás). Nem tudom elképzelni, hogy miért, de nekem szinte soha nem sikerül az, amit eltervezek. Még a karrier a legstabilabb, de ott is mindig, ha nagyon kell készülnöm, szinte biztos, hogy lebetegszem, vagy hasonlók. Szinte soha nem úgy alakul, ahogy elképzeltem és már nem tudom, hogy a vágyaim túl precízek, vagy tényleg ilyen szerencsétlen vagyok. Nektek hogy mennek ezek? Az elképzeléseitek többnyire egyeznek a valósággal, vagy inkább nem?
2019. jan. 8. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért már hosszú ideje ismétlődik nálam, hogy amit eltervezek, az mindig sz..r lesz, a rögtönzött dolgok viszont minden esetben meglepően jól szoktak végződni.
2019. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor mindent részletekbe menően, pontosan, már szinte görcsösen elterveztem, akkor szinte soha nem alakult úgy. Azóta viszont sokkal rugalmasabban állok a céljaimhoz, a nagyvonalakat megtervezem, de a részleteket, odavezető utat rugalmasan alakítom az életkörülményeimet, esetleg sürgős dolgokat, más prioritásokat is figyelembe véve és úgy látom, megvan az eredménye, 10-ből 8-szor működik. A spontán dolgok pedig általában messze a legjobbak.
2019. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van olyan, hogy nem sikerülnek az előzetes terveim, de általában menet közben alakulnak, változnak az elképzeléseim, így nem zavar. Persze vannak csalódások is, tavaly pl. nagyon szerettem volna elmenni nyaralni, de nem jött össze rá a pénz.
2019. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szokott :) Sírtam, de már csak nevetek rajta. Sok tervemet elengedem, mert mindig mást hoz az élet.
2019. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az életpályámon nagyjából minden a tervek szerint halad, nagyon sok az akadály ezért oda kell figyeljek és ez éberen tart..


a programjaim meg pont mint az elsőnél..ha hónapokkal előtte leszervezem akkor egy kalap sz lesz de ha csak beleugrok akkor mindig mázlim van..mondtam is a barátaimnak, hogy a kövi nyaralásunk totál spontán lesz..rájuk csörgök egy nappal előtte és ha a többségnek jó akkor már repülünk is..

2019. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igyekszem nem nagy célokat, feladatokat kitűzni egyszerre.


Például munkában összeírok 5-6 dolgot, de tudom, hogy ha abból 1-2-őt megcsinálok aznap akkor már jó vagyok.


Vagy sok esetben nem tervezem agyon a dolgokat, maximum előtte nap, előtte pár nappal. Például túrázás, kirándulások. Amikor felkelek nekiindulok a világnak és kész. Előtte kicsit összekészítem ami kell, de azért nem feszülök rá.


Vagy időnként voltak elég spontán baráti kirándulások, többnaposak is. Azok is mindig eléggé tartalmasra sikerültek, pedig mindig úgy indultunk neki, hogy menjünk ide és kész, de csak szállás volt lefixálva, minden programot helyben találtunk ki. Lehet előre tervezéssel gazdagabb napunk is lehetne, de így is elég jó.


Na meg nem mindegy mit kell csinálni. HA elhatározom, hogy takarítani kell, akkor estig csak ülök és neki se állok végül. Máskor meg spontán nekiesek és félkészen már muszáj befejezni.

2019. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Munkát mindig találok egy hónapon belül, persze gyárit, mást nem is pályázok meg, sima érettségivel nyelvtudás nélkül felesleges. Saját lakásom van, így nem kell magas fizetés. Tanulni szerettem volna, de hiába volt meg rá a pénz, nem indult, cseszhetem. Szerelmem 70 km el odébb van, csak hétvégén tudunk talalkozni.
2019. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!