Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Családom már 9 éve elváltak, és anyuval élek, nevelőapukámmal is. Viszont nagyon nem érzem jól magam itt velük, mindig feszült vagyok, szorongok, stb...És ugye van apukám, sajnos messze lakik, de szeretnék hozzá költözni, és vele élni. A sulit pedig Debrecenben kezdeném tovább...Mivel nincs olyan messze, és van pár ismerősöm, aki ott tanul és él. És ez az egész nagyon nagy döntés, és szerintetek van értelme? Mert én már féléve ezen agyalok...

2019. jan. 9. 10:32
 1/3 pelgrim ***** válasza:
Hát igen, ez nagy döntés, mert sokat váltózhat az életed. A folytonos feszültségnek, szorongásnak mielőbb feltétlen véget kellene vetni, az nem egészséges. Szerintem jó lenne ha ezt megtudnád beszélni az érintettekkel első sorban a szüleiddel és ha van közeledbe akit megbízhatsz, vele is. Gondolj arra is, hogy apukádnak is lehet egy új élettársa, és ha hozzáköltözöl, ott is kialakulhat egy hasonló helyzet.
2019. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha belemennek és fater el tud tartani akkor sok sikert hozzá..
2019. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A feszültséget, a szorongást viszed magaddal apudhoz is. Kamaszodsz, és ez a kor velejárója.
2019. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!