Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normálisan viselke...

Szerintetek normálisan viselkedik a párom apja? L/24

Figyelt kérdés

Középkorú a leendő após. De akkora egy sunyi, zsugori alak. Szemközt köpném legszívesebben. Nagyon nehezen ad bármit is a fiának ( a páromnak). Régen is probléma volt ez, de most hogy külön költöztünk, azt hiszi a kettőnk 2szer 120-as fizetése mindenre elég. Minden közeli rokon, szülő, főleg a párom mamája nagyon rendes, saját magától minden alkalommal ad valamit, ha megyünk hozzá. Gondolok itt élelmiszerre, vagy dugi zsebpénzre. De a párom apja még 2 liter benzinért is pénzt akart kérni, sőt a tojásért is. Hozzáteszem ott van az após új nője (előző felesége régen meghalt), bezzeg rá meg a gyerekére tud költeni.


Nem arra célzok, hogy most adjon állandóan, nem várom el. De ha az ember szereti a gyerekét, legyen bármennyi idős, szívesen várja haza, és ad valami útra valót. Én is ezt tenném annyi idősen. Én bezzeg adtam nekik kaját kóstolónak abból amit főztem, legközelebb ad a fene nekik. Azt se mondhatnám hogy nagyon szegény az após, egy ideje 200on felül keres.


2019. jan. 10. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Leirtad a valaszodban: nem szereti a gyereket
2019. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de néha meg segít, pl náluk fűrészelés volt, elintézte hogy menjenek át a munkások hozzánk is fűrészelni. Párom kérésére, mert hetek óta nem találtunk senkit aki elfűrészelné a fát. Ezért nem tudok kiigazodni rajta.
2019. jan. 10. 13:13
 3/4 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Fia felnőtt férfi, saját keresete van, meg ott van a te fizud is, neki meg el kell tartania a kis gyereket.
2019. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az tényleg igaz, hogy el kell tartania azt a gyereket. Mert az anyja (após új nője) fosik mindenre. Legalább ha már benyalta magát a házba, rendes háziasszonyhoz méltóan látná el és vezetné a háztartást. Főzni se tud hiszen. a rakott krumpli, a pörkölt, és a paprikás krumpli, krumplis tészta létezik a számára. Nem valami nagy étvágyú nő. Mondjuk ezt mondta is ő saját maga, hogy nem nagyon foglakozik az evéssel. Elvan kicsivel is. Ha így gondolkodik, így is "főz" a családnak. Gyönyörű. ÉS akkor egy ilyen családon, apóson ne háborogjak? Vaksi vagy a farkát félti az após. Ez a véleményem. Nem is dolgozik a nő. Így persze hogy a SAJÁT fiára nem tud gondolni, ha akarna sem, az após. DE a nőnek megy az új bútor, új autó, téli csizmák..stb.
2019. jan. 10. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!