Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom felfogni, miért...

Nem tudom felfogni, miért ilyen tiszteletlen néha-néha velem a matektanárnőm, és csak velem az osztályból, mindenkivel normálisan viselkedik, pedig én egy tisztelettudó lány vagyok. ,?

Figyelt kérdés

Volt olyan eset hogy még nem is ismertem,bementem az osztályba,és ilyent mond nekem "mit képzelek magamról"

Először nem is értettem miről van szó,de nekem esett ,és folytatta a kiabálását,még arra se méltatott hogy megmagyarázzam miért nem tudtam járni az órájára.

Utána is folytatta a tiszteletlen viselkedését,nem segített az órán, mindeki másnak az osztályban igen.

Majd megint elkezdte a füzetemmel,az mondta üres,meg gondolta nem tanulok,pedig otthon hagytam ,de ez sem érdekelte.

Miért bánik velem így?


2014. jún. 8. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Erre nehéz válaszolni, mert nem biztos, hogy mindent elmondtál, lehet, ha őt kérdeznénk meg, más is kiderülne a történetből, amit te elhallgatsz...


De az alapján, amit mondtál, lehet, régebben rossz tapasztalatai voltak. Sok tanárra jellemző, hogy beskatulyázza az embereket, azaz nem a te egyéniségedet nézi, hanem pl. ha valakire hasonlítasz (nem biztos, hogy külső kinézetre), akivel korábban meggyűlt a baja, akkor hajlamos rád is kivetíteni a baját. Főleg az idősebb tanárok ilyenek.


De persze nem mind, de most nekem ez jutott hirtelen eszembe.

2014. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.pedig ez így történt,én csendes lány vagyok,nem hiszem hogy ezzel magamra haragítottam volna
2014. jún. 8. 12:34
 3/8 anonim válasza:
28%
mi van, ha az a baj, hogy csendes vagy? próbáltad már, hogy leüvöltöd a fejét? lehet, hogy nála csak ez használ. ezt nem várja tőled, lehet, hogy pont lefagy. én megpróbálnám. :)
2014. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3.Nem ez nem megoldás,én látom rajta hogy a valódi énje kedves és jó ember,mert látom a szemeiben.

Majd elbeszélgetek vele szeptemberben.

2014. jún. 8. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
A beszélgetés jó lenne,tényleg,de lehet,hogy még most kéne!
2014. jún. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.hogyan? vége az iskolánknak
2014. jún. 9. 12:02
 7/8 anonim ***** válasza:

"Először nem is értettem miről van szó,de nekem esett ,és folytatta a kiabálását..."


És pontosan mit kiabált? Ugyanis lehet, hogy abban éppen kifejtette, hogy mi a problémája veled, de pont ezt nem írtad le.


"...még arra se méltatott hogy megmagyarázzam miért nem tudtam járni az órájára."


Miféle órára nem jártál? Kötelező alapórás matekra??? Az kötelező! Mi az, hogy "nem jártál"? nem is értem! Hányszor nem jártál?



Nem hagytál te ki valami részletet?

2014. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
többet lógtál az óráiról mint kellett volna.
2014. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!