Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok, tetszett már nektek...

Csajok, tetszett már nektek alacsony fiú vagy láttatok olyat aki alacsony és jól nézett ki nagyon?

Figyelt kérdés
Kb 170 cmre gondolok

2019. jan. 10. 19:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%
Ismerek egy sracot, fel fejjel alacsonyabb nalam, de veszettul helyes es jo kisugarzasa van, meg ugy is tetszik, hogy abszolut nem a stilusom es nem vagyunk egy vilag (o szines amolyan szines, porgos srac, egesz evben egy feher homokos tengerparton nyuzsogne, en meg kb Drakula menyasszonya, es le is elnem egy kriptaban az eletemet), de esku meg ennek ellenere is szivesen kavarnek vele ha ugy adodna :D Jarni nem jarnek ennyire mas erdeklodesu es eletvitelu sraccal, mert nem mukodne, de ha hasonlok lennenk ebbol a szempontbol, akkor nem feszelyezne a magassagkulonbseg.
2019. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%

" Nekem igen, volt 170 cm magas barátom, amikor pedig még tini voltam, odáig voltam Alexi Laiho-ért :) pedig én sem annyira vagyok annyira alacsony lány, 166cm."


166 cm lány vs 170cm fiú. Hol itt a baj?

Alexi Laiho meg aztán totál nem értem, hogy került ide, 173 centi magas, csakúgy, mint pl.: Eminem, Eden Hazard, Kanye West.

Neked az a vágyad, hogy egy mellkassal éld le az életed. Értjük már.

2019. jan. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
154cm vagyok, tetszett már egy kb velem egymagas férfi (talán 1-2cm-val magasabb volt), de ez nem a magasságtól függ.
2019. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
14%
Nőket soha ne kérdezz milyen férfiak tetszenek nekik, mindig hazudni fognak, ilyenkor persze mindig jó nekik az alacsony pasi, a külső nem számít, a fizetés nem számít stb.
2019. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
35%
12-es neked mi a bajod? Én írtam Alexi Laihot. Jól írod 173 cm, a kérdésben KB 170 cm volt, szóval nem tudom mi nem tetszik. A másik meg, hogy odaírtam, hogy 166 vagyok... és akkor mi van? Nem az volt a kérdésben, hogy nálam alacsonyabbal voltam-e már. Kicsit sem vagy komplexusos szerencsére...
2019. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
40%

"Nem az volt a kérdésben, hogy nálam alacsonyabbal voltam-e már. Kicsit sem vagy komplexusos szerencsére..."


Tudod egyáltalán mit jelent az, hogy komplexusos? Tisztában vagy ezzel a fogalommal?

Medikusként (orvostanhallgatóként) bátran elmondhatom, hogy ebben az esetben pont nem az 52%-os, hanem te vagy. 166 centiddel 173 centisre is azt mondod, hogy alacsony azzal kompenzálni akarsz valamit. Valami nincs rendben a fejedben. Kisebbségi érzésed van.

2019. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!