Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alacsonyak lehetnek jó pasik?

Alacsonyak lehetnek jó pasik?

Figyelt kérdés
Szerintetek csak a magas fiúk,pasik lehetnek jó pasik? Alacsonyak lehetnek-e azok?

2018. szept. 17. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Még a ronda pasik is lehetnek jó pasik, ha elég híresek, vagy nagyon sok pénzük van.
2018. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
miért ne???? szerintem igen
2018. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetek :-)
2018. szept. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 nemaRendőrség ***** válasza:
12%

Már mi számít alacsonynak?

180 még határeset, ha elég jó az arca, de alatta esélytelen

2018. szept. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetnek.
2018. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 he84 ***** válasza:
Nem a magasságtól függ. Ne haragudj, de ez kissé buta, naiv hozzáállás. Nyilván a személyiségtől, a kisugárzástól függ minden esetben csakis, nem mástól.
2018. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés? :D hát persze,hogy lehetnek,sőt...😋 az első szerelmem is inkább alacsonynak mondható szerintem 😃
2018. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért kérdem mert én fiatal vagyok és csak 170 cm ennél magasabb nem nagyon leszek szerintem, csajok terén sosem volt szerencsére problémám, sportolok stb.. de olyan rossz látni minden fiú magas s én csak 170 cm alig vagyok..
2018. szept. 18. 17:39
 9/14 he84 ***** válasza:
Hmm, ha nem volt még problémád kérdező, akkor nem értem miért kérdezted ezt. Persze nem baj, csak egy kicsit fura, mert azok szoktak ilyeneket kérdezni, akiknek már volt 1-2, vagy még több rossz tapasztalatuk. A 170 cm-es magasság egyáltalán nem alacsony férfinál sem, hanem átlagos. Az alacsoní inkább 150 cm-től lefelé kezdődik. Én 165 cm magas nő vagyok és egy régi barátom nagyjából ugyanolyan magas mint én, mégse alacsony, engem soha nem zavar. Bár ő egy kicsit mégis alacsonynak érzi magát, egyszer mondta is nekem, mondtam neki hogy nem az, de nem értett egyet. És ez nem kegyes hazugság, hanem valóban őszintén így gondolom. Alapból nagyon őszinte vagyok. Akik már 180 cm magasak, vagy felette vannak, na azok már magasak.
2018. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem a csajozással van a bajom hanem látom minden fiú magas és kevés olyan van aki velem egy magas
2018. szept. 19. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!