Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy éreznétek magatokat a...

Ti hogy éreznétek magatokat a helyemben?

Figyelt kérdés

Előre szólok, ez életem egyik leggyerekesebb pillanata, de nagyon megbántottak.

Az a helyzet, hogy egy nagyon alacsony növésű lány vagyok, 152 cm. Minden betegség, hormonális vagy genetikai probléma esetleges lehetősége ki lett már zárva. Az égvilàgon semmi bajom.

Kiskoromban még zavart a dolog, de mára már elfogadtam a testmagasságom. Minden más fizikai szempontból amúgy teljesen meg vagyok elégedve magammal:)

Lényeg a lényeg, tegnap beültem iszogatni valahova egy barátnőmmel, és ő szabályosan ledöbbent, hogy személyi felmutatása nélkül kiadták nekem a sört. Kicsit megbántódva megjegyeztem, hogy az esetek többségében nem néznek fiatalabbbak a koromnál (ez így is van).

Erre ő megjegyezte, hogy szerinte ez azért van így , mert azt hiszik az emberek törpenövésem van; és nem szeretnènek megbántani a korom firtatásával.


Na, lehet én vagyok a túlérzékeny, de én köpni-nyelni nem tudtam..

Ti mit reagálnátok ilyen esetben?


19/l



2018. szept. 11. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Holnapról hordanék egy kitűzőt:

A világ legkisebb óriása vagyok! -ez állna rajta. A kitűző a Világ legnagyobb törpéje vagyok! -feliratú pólómra lenne feltűzve.


Remélem, megnevettettelek :)

2018. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pfff... a barátnőd milyen világban él? Azt hiszi, hogy csak 170 cm-től kezdődnek az emberek? Mond meg neki, hogy neked magasságbóé adtak keveset, neki pedig észből. ;)
2018. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindkettőtök feldobta a napom:)
2018. szept. 12. 08:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk, hogy törpének minősül, aki felnőttként 147 cm-nél alacsonyabb. A törpenövésűek átlagos testmagassága 122 cm körüli érték.
2018. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!