Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok egy ilyen...

Ti mit csinálnátok egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval ezt csak úgy kitaláltam, tegyük fel, hogy van egy fiú, aki balesetben elvesztette a szüleit, neked pedig van egy olyan képességed, hogy tudsz az időben utazni. A kérdés az, hogy vissza vinnéd a fiút az időben, hogy megakadályozd a balesetet és a fiúnak is szép élete legyen, vagy sem? Noha a kérdés talán egyértelműnek tűnik, de viszont ha visszaviszed az időben a fiúból valószínűleg kettő lesz, így a fiú hasonmásával valamit kezdened kell, mert kettő nem lehet egy világban.. tehát azt valahogy el kellene tüntetni. Te mit tennél?
2019. jan. 12. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
visszavinnem az idoben, a hasonmasaval meg kezdjen amit akar a fiu. nehogy mar azzal is en torodjek
2019. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem mehetek vissza megakadályozni, aztán visszajönni a saját idősíkomba? Mindenképpen muszáj magammal vinnem a fiút? És ha őt is viszem, akkor nem lehet megcsinálni azt, hogy amikor én jövök vissza, miután elhárítottuk a bajt, őt is visszahozom a saját idősíkjába, és minden megy tovább mint régen, kivéve hogy a szülei még mindig élnek? Amíg meg ott vagyunk, ügyelünk rá hogy az akkori énje ne találkozzon a mostanival.
2019. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!