Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkaadók legtöbbjében...

A munkaadók legtöbbjében általában véve van egy fölényeskedő érzés és szereti éreztetni azt, hogy függenek tőle? Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sok ilyen tapasztalatom van az előző munkehelyemről is.Még a helyi egyházban,ahova szintén bedolgoztam,a pap is szereti éreztetni finoman a fölényét meg szinte azt várná mindent ingyen csináljanak neki,közben meg ő jól él.Jelenleg nincs állandó munkám egy ismerősnőmhöz járok segiteni takarításban,főzésben meg egyéb háztartásbeli dolgokban.Jól ismerem őket mivel összejárunk.Zavarnak a férjének a beszólásai,lehet félreéértelmezem és nem nekem szólnak.Az ismerősnőm elég kényelmes típus,most itt van az állapota is,de el is hagyja magát meg egyébként is lassú volt mindig.Kicsit nehéz,hogy minden rám szakad és nehéz annyi mindent győzni.Tegnap elég stersszbe is vittem magam.A végén mikor elmentem és kikísértek a férje olyan megjegyzést tett,mikor az anyuka üditőt akart adni adni a kisgyereknek,hogy ő meg a kisgyerek nem isznak üditőt csak vizet isznak meg dolgoznak...nem tudom ezt mire értette ő hozott nekünk üditőt és azt munka közben ittuk meg vagyis én csináltam a felesége meg ült itta az üditőt meg egyébként is sokszor leül kávézgatni,eszegetni.Ezt kicsit magamra vettem,lehet ilyeneket gondol rólam is.Bízom benne,hogy hamarosan lesz állandó munkám.Ezt momentálisan otthagynám.Már így is azon gondolkodom menjek-e még oda,kereshetnek mást is.Motivál az,hogy a pénzből eltudnék utazni pár napra meg így nem kell a félretett pénzemhez nyúlnom.De annyira nem függök másoktól,hogy parasztkodó beszólásokat hallgassak.Lassan egy felsőfokú iskolát is elvégzek,a végén járok.Reménykedek,hogy minél előbb tudok vele érvényesülni.

2018. aug. 5. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a szöveg egy abszurd stílusbravúr lenne,csak félek, hogy komoly :D Még jó ,hogy nemsokára meglesz a diploma :D
2018. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!