Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ebben a...

Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Jó tudom hogy a közmunkás semmit sem ér, meg lenézik. Engem irodai munkára közvetítettek ki egy helyre. Elmentem, de anélkül hogy bármit kellett volna csinálnom elküldtek onnan, arra hivatkozva hogy nincs ott munka amit csinálhatnék. Utána elküldtek egy másik helyre, ahová szintén nem kellettem, pedig ott se csináltam semmit, amint odamentem már egyből ezt mondták. Aztán a harmadik helyen meg azt mondták hogy oda sincs szükség senkire, de valamit kitalálnak.
2018. jún. 7. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Férfi vagy, vagy nő?

Rengeteg valódi munkahely létezik.

Konyhán mosogatás, takarítás, szobaasszonykodás egy hotelben, eladóként dolgozni egy boltban, Tesco árufeltöltés, MC' Donalds, újságkihordás, betegszállítás,postás kézbesítő. Amiket felsoroltam, azokhoz semmilyen végzettség sem kell.

HA akarsz dolgozni, van sok lehetőség, de ha konkrétan szeretnél valamit, pl dadusnak lenni, vagy ápolónőnek, vagy biztonsági őrnek, ezekhez vannak tanfolyamok. Elvégzed és utána jelentkezhetsz!

Ezt csinálnám a helyedben, vagy keresnék munkahelyet, vagy gyorsan tanulnék é s utána keresnék munkahelyet. A közmunkából nem lehet megélni.

2018. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!