Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért olyan nehéz...

Szerintetek miért olyan nehéz megtenni? Miért nem merem?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 18:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10 elsőre én se tudtam, aztán negnéztem a kulcsszavakat (pontosabban a kulcsót, mert csak 1 van :D)
2019. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*kulcsszót
2019. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: fordulj segítségért problémád megoldása érdekében kedves, segítőkész, empatikus emberekhez, barátokhoz, vagy pszichológushoz.
2019. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
# 13 Senkim sincs, a családomat nem érdeklem. Anyám azt mondta egyszer neki mindegy, csak ne előtte. Egyébként régóta halasztgatom. Gyerek korom óta. Mert azt hittem jobb lesz. Most már tudom hogy egyre rosszabb lesz. Penge élen járok- képletesen szólva. Pszichológushoz kéne mennem, de én annyira szégyellem magam. Szégyellem hogy egy ilyen családba születtem, és szégyellem hogy miattuk lettem ilyen. Igazatok van, megkérdezem a kezelőorvosomat hogy mit tegyek. Szégyellem magam amiatt is, ami vagyok.. sőt, már nem tudom mi vagyok. Valamelyik nap szét akartam verni a fejemet, a falba..
2019. jan. 12. 19:49
 15/17 anonim ***** válasza:

Add ki magadból nekem... Te miért is akarod?

(ismerős amúgy, de jobb is hogy nem csinálod, a komment alapján meg szerintem tudjuk mire gondolsz:) )

2019. jan. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ha gondolod írj nekem! Hasonlóban szenvedek.
2019. febr. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ha gondolod én is itt vagyok.
2019. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!