Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez gáz szerintetek?

Ez gáz szerintetek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, van egy lány ikerpár szomszédom, akikkel együtt szoktunk hazasétálni suliból. Nem vagyunk annyira jóban, annyi hogy szomszédok vagyunk, és egy suliba járunk, útközben szoktunk találkozni. Egyikőnk se az a bőbeszédű, de azért el tudunk beszélgetni.

Ma viszont az egyik barátnőjük is csatlakozott, mert suli után átment hozzájuk. Nem nagyon ismertem őt, csak látásból. Egész úton arról beszéltek a lányok, hogy kivel feküdtek már le, kikkel szeretnének stb. Mondanom sem kell, hogy kicsit kellemetlenül éreztem magam, így meg se tudtam nagyon szólalni. Az ikrek barátnője meg is jegyezte, hogy milyen csendes vagyok, és utána elkezdett velem viccelődni (nem roszszándékúan!!), hogy hozzám akar átjönni stb. Kicsit zavarban voltam, hogy komolyan gondolja-e, aztán rávágta, hogy nyugi csak viccelek. Nagyon fura volt. Szetintem kicsit eltitulált magában vesztesnek, hogy nem merek megszólalni. Az út vége jobb volt, suliról, bulizásról beszéltünk, amihez már hozzá tudtam szólni, de kb 1 perc volt, mert közben haza értem. Nagyon furán érzem most magam. Az ikrekkel amúgy jóba vagyok, nem sokat beszélünk, de ha igen, akkor el szoktunk beszélgetni. Csak az egész olyan fura volt, hogy olyan nyíltan beszéltek a magánéletükről. (És nem , egyáltalán nem “olyan lányok” , teljesen tisztességes, jó sportoló, jó tanuló lányok)


Ti mit gondoltok?



2019. jan. 15. 02:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
19-es ezt adom. De ilyen a fiatalság is, a korunkbeliek is. Azt hiszem sose fogok találni egy elfogadó szerető lányt aki nem csalna meg az első lehető alkalommal és velem lenne egy életre.Ez a mai világba már felejtős. Sajnos ilyenek már, vagy megszoksz vagy megszöksz.. én az utóbbi :) Ilyenek az emberek... :/
2019. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a fiatalsàg ilyen, de 34 évesen biztos nem fogok kockàra tenni egy stabil és biztos kapcsolatot.

Elhiszem, hogy tizenévesen 0 tapasztalattal, felellőség nélkül könnyebben lelépnek csak úgy, de azért felnőttként ez màr màshogy megy.

A felnőttek tudod kommunikàcióra is használjàk a szàjukat, magyarán ha valamit màshogy/màsként szeretnénk akàr a szexben, akàr az Élet màs területén, akkor elmondjuk.

Nem szabad, hogy tabuk legyenek, mert az megöli a kapcsolatot.

2019. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 32 éves vagyok, fél éve véget ért a 10 éves kapcsolatom, és azóta nem élek nemi életet. A világon semmi bajom, nem vagyok frusztrált és hisztis emiatt. Ezermegegy más dolog van az életben ami leköt, és örömet okoz. Úgy gondolom, hogy egy egészséges lelkületű, kiegyensúlyozott felnőtt ember nem pusztul bele, ha nem tud mindig szexelni. :)
2019. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem sose fogok találni egy elfogadó szerető lányt aki nem csalna meg az első lehető alkalommal és velem lenne egy életre."


Valóban nem fogsz találni, ha azt hiszed, hogy a hűség egy tulajdonság, ami vagy megvan valakiben, vagy nincs. Nem, kérlek. A hűség egy állapot, amit (jó esetben) te ébresztesz, és te tartasz ébren a párodban. Mint ahogy ő benned.

Szóval ha megcsalnak, nem mindjárt a másikra kell mutogatni, hanem megkeresni a történetben a te felelősségedet is.

2019. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat😂 kicsit letertunk az eredeti temarol, de erdekes volt, koszonom😂😂
2019. jan. 16. 17:56
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!