Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez gáz szerintetek?

Ez gáz szerintetek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, van egy lány ikerpár szomszédom, akikkel együtt szoktunk hazasétálni suliból. Nem vagyunk annyira jóban, annyi hogy szomszédok vagyunk, és egy suliba járunk, útközben szoktunk találkozni. Egyikőnk se az a bőbeszédű, de azért el tudunk beszélgetni.

Ma viszont az egyik barátnőjük is csatlakozott, mert suli után átment hozzájuk. Nem nagyon ismertem őt, csak látásból. Egész úton arról beszéltek a lányok, hogy kivel feküdtek már le, kikkel szeretnének stb. Mondanom sem kell, hogy kicsit kellemetlenül éreztem magam, így meg se tudtam nagyon szólalni. Az ikrek barátnője meg is jegyezte, hogy milyen csendes vagyok, és utána elkezdett velem viccelődni (nem roszszándékúan!!), hogy hozzám akar átjönni stb. Kicsit zavarban voltam, hogy komolyan gondolja-e, aztán rávágta, hogy nyugi csak viccelek. Nagyon fura volt. Szetintem kicsit eltitulált magában vesztesnek, hogy nem merek megszólalni. Az út vége jobb volt, suliról, bulizásról beszéltünk, amihez már hozzá tudtam szólni, de kb 1 perc volt, mert közben haza értem. Nagyon furán érzem most magam. Az ikrekkel amúgy jóba vagyok, nem sokat beszélünk, de ha igen, akkor el szoktunk beszélgetni. Csak az egész olyan fura volt, hogy olyan nyíltan beszéltek a magánéletükről. (És nem , egyáltalán nem “olyan lányok” , teljesen tisztességes, jó sportoló, jó tanuló lányok)


Ti mit gondoltok?



2019. jan. 15. 02:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%
Részletezi kivel feküdne még le... Érzelmek nélkül... Magánügye, tegye, de jobb lenne ha másokkal nem osztaná meg.
2019. jan. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
75%
Fiúk, férfiak közt is ugyanúgy gáznak tartom e témát.
2019. jan. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy csak téged akartak ugratni, és az egész lefetyelésnek nincs valóságalapja.
2019. jan. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
76%

"Egy kifejlett emberi egyednek szüksége van a szexre"


A szex nem létszükségleti dolog, szokjatok már le erről a baromságról.

2019. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%
Dehogynem pont olyan lányok:D 24 éves vagyok a mai napig nem beszélek a szexuális életemről maximum a párommal!! Nem voltam én sem az a visszafogott lány, de 17 évesen nem a szex volt a téma inkább a bulik vagy a fiúk. Nem gaz neked , nekik igen.
2019. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
23%

A szex igenis ugyanúgy hozzàtartozik az alapszükségletekhez, mint az evés, alvàs.(még egyszer suliban tanultunk jogi óràn, a tanàr egy piramist rajzolt fel, a szükségletekről)

Gondoljatok bele, ha nincs szex, mit vàlt ki az emberből.Feszült lesz, ideges, munkàjàra nem tud úgy odafigyelni, és még szàmos màs dolgot hoz magàval.


Azt viszont cseppet sem tartom normàlisnak, hogy akàr 17 évesen, 25 évesen, vagy 30-asként kibeszéljem a szexuàlis életem. Az a pàromra és ràm tartozik.


34N

2019. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
96%
LOL utolsó, azért ne említsük már a szexet egy lapon az evéssel meg az alvással, mert nem létszükséglet! :D Ha nem eszel vagy nem alszol meghalsz! Ha nem szexelsz, nem lesz semmi bajod..
2019. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
29%

Nem, csak ingerült leszel, ideges, semmire nem tudsz úgy koncentràlni mint mikor rendszeres és kielégítő a szexuàlis életed.

16 éves korom óta élek nemi életet, nem is tudnék 1 hétnél hosszabb kihagyàst mondani.

És most vagyok 34 éves.

Egészséges férfinek, nőnek egyarànt szüksége van rà.

Ha szàmodra ez hihetetlen, kérdezz meg egy szakembert (én nem vagyok az), a kiegyensúlyozott élet része a kielégítő szexuàlis élet.

2019. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%

34 éves nőnek: nem vagyunk a terapeutád, pszichológusod, whatever, ne itt oszd meg a gondjaid/problémáid légyszives. Az egy dolog, hogy szexfüggő vagy s szerinted létszükséglet (lol..) de ne erőltesd már rá a fas.zságaid másra is. Köszönöm mindenkinek a nevében.

Kíváncsi lennék amúgy, hogy az ilyen mit csinálna, ha meghalna a párja, távol lenne egy ideig vagy hasonló dolgok ami miatt nem tudna szexelni. Egyből megcsalná, s mikor visszajönne mondaná, hogy nem hibáztathatja, hiszen létszükséglet xddddd

2019. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
68%

Ne kívànd kérlek a pàrom halàlàt!

Nekünk szerencsére az a veszély nem àll fenn, hogy bàrmelyikőnknek is tàvol kellenne lenni a màsiktól.

Nem szexfüggő vagyok, csak egészséges vàgyakkal, igényekkel ellàtva, amiben partnerre talàltam évekkel ezelőtt.

Ez nem függőség, nincs szükségem màsra.

2019. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!