Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melik ebay oldalról lehet...

KristinaUrbanova kérdése:

Melik ebay oldalról lehet vásárolni biztonságosan? Link-et küldhetek

Figyelt kérdés

2015. márc. 2. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak ezt ismerem:

[link]

esetleg lehet helyi szinten működő ebay is (ha jól tudom, a német, még mindig működik). Magyarországon viszont bukta volt, szépen (csöndben) törölték is (mert kicsit elkéstek vele, nálunk a vatera és a teszvesz mellett, már nem tudott labdába rúgni).

2015. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:

A magyar oldal azért bukott, mert erőltetve próbálta a user HELYETT eldönteni hol, milyen oldalakon kereshet, míg pl. a COM vagy a CO.UK meg nem. A DE meg szintén jó, de ott megint bekorlátozta a keresést. Szóval ha megszűnt az inkább jó. Közben a "magyar" aukciós oldalak a lehúzás és átverés melegágya lett a régi olcsón jót megoldás helyett.


Kérdezőnek: Szerintem ha az eladónak sok pozitív értékelése van és te is betartod alapvető szabályokat, mint ilyesmi, hogy nincs előre fizetés, fizetésnél PalPay és ott is ha lehet akkor csalás ellen biztosított kártyával (persze X összegig a PP is segít ha átvernek) nyugodtan vásárolhatsz.

2015. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező:

ne küldj privát üzenetet, itt is felteheted újra a kérdésedet.

Amúgy meg: forintba is átszámol neked az oldal, ha a ebay.com-ra mész rá.

Vásárolni és fizetni hogyan kell: na ezt, ne én tőlem kérdezd, de ha rákeresel, akkor egy csomó, magyar nyelvű weblapot találsz ez ügyben.

2015. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ebay.de
2015. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!