Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elpazaroltam a fitalkorom?

Elpazaroltam a fitalkorom?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és zárkózott, sosem voltam bulizni, kirándulni, a barátok csajok teljesen kimaradtak az életemből, azt se tudom mi az a csók meg hogy élet nagyon burokban êlte.

2019. jan. 17. 14:14
 1/5 A kérdező kommentje:
*fiatalkorom
2019. jan. 17. 14:14
 2/5 Moncsicsi9876 ***** válasza:
Még most sem késő ,hogy bepotold az "elvesztegetett"időt.Fiatal vagy még.:)
2019. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, most is fiatal vagy..

Probálj meg barátkozni, interneten, valahol a környezeteben valakivel ismerkedni, vagy menj le egy helyre ahol könnyebb ismerkedni edzőterem, kocsma, vagy valamk hobbi és ott ki tudsz alakitani kapcsolatokat és utána minden jön magátó. Mind csak raktad múlik, hogy csinálod e vagy sem, fiatal vagy még, ne keseredj el. :)

2019. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet, csak lány vagyok és egy évvel fiatalabb nálad, meg engem a lányok vonzanak inkább, sose volt kapcsolatom. Bár megvagyok egyedül is, de néha-néha belém jön azaz érzés, hogy bár lenne egy kapcsolatom.

Bár nekem vannak barátaim, de távolabb vannak, nem egy városban élünk már egyetem, munka miatt :/.

2019. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24 évesen??? Nem, még nem pazaroltad el ;)
2019. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!