Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elpazaroltam a...

Mit tegyek? Elpazaroltam a pénzem, de nagyon megbántam, nagyon rosszul érzem magam.17/l

Figyelt kérdés
Nem vagyunk gazdagok,10.000 ft a zsebpénzem,1-2-szer ittunk ismerősökkel,és majdnem az egész erre lett elköltve,de most nagyon megbántam,egész nap rosszul érzem magam,főleg hogy anya is mondta hogy ne erre költsem el,de neki nem mondtam el hogy elment majdnem az egész erre,nem is adna akkor többet...

2015. jún. 7. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Sokat nem tudsz tenni. ha eszed miatta magadat, akkor sem tudod meg nem történtté tenni. Viszont tanulságnak jó volt talán. Legközelebb még alaposabban meggondolod, mire megy el a pénzed. Amúgy, ha akkor jól érezted magadat, akkor ne sajnáld.
2015. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
10.000ft havonta a zsebpénzed, vagy 10.000 ft-d volt?
2015. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
10 ezer havi zsebpénz, az nagyon jó, ahhoz képest hogy nem vagytok gazdagok állítólag. Látszik hogy nem tudod megbecsülni, ivászatra elkölteni ennyit.
2015. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy tanulópénz. Legközelebb oszd be jobban.
2015. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most már nem tudsz mit tenni, most (talán) tanultál belőle, és a kemény munkával megkeresett 10.000 forintot legközelebb nem elinni fogod, hanem hasznosan elkölteni.
2015. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen havi 40 ezerért dolgozok suli mellett, mellé semmi zsebpénzt nem kapok, sőt általában 10-et beleteszek a számlákba, 5 ezer elmegy a bérletre, kajára ami a suliban kell változóan megy el. Emellé még néha néha megengedek magamnak egy-egy gépes játékot ha leárazzák 1-2 ezer forintra. Olyan havi 1-et vagy ritkán 2-t. De kb nekem is 10-15 ezer marad meg havonta. Ezt ha elinnám semmim se lenne. Viszont még így is szerintem ez az ivás egyszer belefér. Gondolj rá úgy hogy az egész évit akkor elittad, és akkor addig nem mész míg úgy nem érzed hogy átlagban okés lett.
2015. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

2-nak:10.000 havi zsebpénz

2015. jún. 7. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Én évente csak szülinapra és karácsonyra kapok 10k-t (tehát összesen 2x10.000), mégsem volt még velem olyan, hogy ne lett volna pénzem.

Írj egy listát és oszd be napokra a pénzed. Keltve ha költesz bármire is, azt jegyezd fel és számold mennyid maradt utána. Ez segíteni fog.


Bár jó régi a pénz, sikerült már valamit kitalálnod a költésedre? :)

2019. máj. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdés* jó régi :'D bocsi
2019. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!