Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Temes Anikó beauty vloggernek...

Temes Anikó beauty vloggernek mi a foglalkozása, hogy ennyire gazdag?

Figyelt kérdés
2019. jan. 18. 00:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
50%

120 ezret diétára🤣🤣🤣

Sosem fog jól kinézni, ha kétszer ennyit költ sem és a drága ruháktól és sminkcuccoktól sem.

Mert nem jó nő.

2019. jan. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
31%
Akármennyit költhet, sajnos akkor sem lesz szép. Vannak ilyen nők sajna, menthetetlen kategória.
2019. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
66%

biztosan nem abból él jól, hogy mások pénztárcájában túrkál és a külsejüket kritizálja, mint ti. lehet, hogy nem egy szépség (nekem se tetszik), de legalább alkot valamit és a jelek szerint egy csomó embert érdekel, amit csinál.

nem feltétlenül kell, hogy tetsszen nektek, vagy hogy érdekeljen titeket, amit mond és ahogyan csinálja. viszont valószínűleg nem is nektek csinálja a videóit. (ahogyan nekem sem, mert eddig a létezéséről se tudtam és most is csak az index képeket néztem meg a csatornáján, a videói nem érdekelnek).


attól, hogy valaki nem egy szépségkirálynő és nem modell alkat, még foglalkozhat sminkkel és szépségipari termékekkel. sőt valószínűleg a hozzá hasonlóan, szintén nem modell alkatú, szintén nem szép csajok számára ő sokkal hitelesebb és érdekesebb is egy ilyen témában, mint amikor született szépségek mutatják be, hogyan használják azokat a smink szereket, amik nélkül is ugyanúgy szépek.

pont ugyanezért van létjogosultsága a plus size modelleknek is, mert attól, hogy esetleg nem olyan szépek, mint az A kategóriás modellek, még vannak, akiket sokkal jobban meg lehet velük szólítani.


engem az sem lep nagyon meg, ha egy idő után csak a vlogolásból is megélne és még gratulálok is neki, hogyha sikerül neki. de miért ne lehetne neki akármilyen jól fizető állása? egy rakás cégnél dolgoznak hozzá hasonló csajok jól fizető irodai állásokban, ahol olyan munkát végeznek, amit marhára unnak és utálnak (vagy épp nagyon élvezhetik is), viszont jól megfizetik érte őket, mert értenek ahhoz, amire a cégnek szüksége van. egy ilyen könyvelő, jogász, pénzügyes, logisztikus, marketinges, stb. állás mellett egy ilyen vlog teljesen jó kikapcsolódás tud lenni és pont azt a kreatív kiteljesedést jelentheti valakinek, amit az unalmas irodai munkában nem tud kiélni...

2019. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
74%

1. Az élettársánál lakik, tehát lakhatásra eleve nem kell költenie. A rezsivel, bevásárlással elképzelhető, hogy a párja kalkulál.

Ebben az esetben máris megmarad a fizuja - ami az ő állásánál olyan 200000 Ft nettó körüli összeg.

Ehhez hozzájön a Youtube bevétele, mai havi 120000 Ft körül van.

(Socialblade.com-on tudtok utánanézni a vloggerek közelítő lerestéhez.)

Ez máris 320000 Ft, amiből simán telik havi

Michael Kors táskára ~60000 Ft

sminktermékekre ~30000 Ft

ajándékra a párjának, kutyacuccok ~30000 Ft

diéta terv 120000 Ft


Ruhára úgy látom, nem áldoz annyit, turikból, F&F és egyéb leárazásokból veszi meg őket. Illetve, kínai rendelős oldala is szponzorálják.

Szponzorai még a Notino és a Costa (ebben nem vagyok biztos), ez is akár plusz pénz.


2. Ha a rezsit, élelmiszert felesben fizetik a párjával, akkor kb -100000 Ft.

Ebben az esetben is tud 220000 Ft-tal gazdálkodni havonta mindenféle kacatra.


A Mac gépet ajándékba kapta a párjától, az azért nem semmi :D


ui: nem ismerem őt személyesen, csak a videóiból szűrtem le ezt.

2019. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
41%

Bocsi de neked szemüveg kene :(

Ez a nő nem szép, lehet hogy föl sem alna ra :)

Tényleg tehenke.

2019. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
11%

Az a vicc, hogy november van ám semmivel sem lett vékonyabb. 😂

Amúgy durva önbizalomhiánya van, ez süt a videóiból és a szereplési vágyával próbálja palástolni.

2019. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
62%
Én nem értem, miért fáj egyeseknek más ember sikere. Gondolom ti ilyen hozzáállással sosem fogtok sehol sem tartani, ugyanis a külsővel semmire sem mentek hosszútávon. Bár kép nélkül amúgy is könnyebb megmondani a dolgokat, remélem egyszer nektek is a szemetekbe mondják, hogy ilyen hozzáállással mennyit értek, és a fagyi visszanyal!
2019. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
65%

#17


Mire is legyek irigy? Hogy egy full önbizalomhiányos emberke a semmittevős napjairól vlogol? Ráadásul a munkája is hihetetlenül titkos. Szóval mit is tett le az asztalra amiért irigyeljem? Jaaa, hogy Ausztriába jár shoppingolni? Meg a kutyáját kisbabaként kezeli? Hát köszönöm, az én életem ennél tartalmasabb és nincs igényem hogy mutogassam mindenkinek. :)) mert nincs szükségem arra, hogy visszaigazolást kapjak másoktól.

2019. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
51%
Szerintem egyáltalán nem gazdag, sőt, meglehetősen spórolós, amikor ételeket vásárol szerintem 10Ft különbség miatt képes másik boltba menni (bevásárlós videói alapján). Az ízléstelen Michael Kors táskákat használtan veszi vagy a nagy leértékelésekkor, olyankor 30-40ezer Ft-ért hozzá lehet jutni, bár azokhoz a modellekhez, amik neki vannak lehet még olcsóbban, mert nem a legszebb példányok (ennyit azért össze lehet spórolni szerintem, hogy villogni tudjon vele). Az étrendről annyit, hogy lefogyott, látszódott az arcán nagyon, asszem vagy 20 kg-ot is leadott, sokkal szebb volt és ha vékony lenne szép lenne az arca. De értelme nincs egy fogyókúrának sem, ha utána ugyanazokat a szar lángosokat és zsírban tocsogó ételeket eszi. Aki ilyeneken él ne csodálkozzon, hogy gurul. A sminkek nagy részét kapja, már ilyen kis youtuberek is ingyen termékeket kapnak, fizetést nem igazán, max a youtube bevételeiből, ami Mo-on siralmas. A munkája valami adminisztrátor féleség, otthonról dolgozik. Szerintem beleférne neki emellett edzeni és jobban idafigyelni, hogy hiába a Kors táska, ha 35 évesen meghal az elhízás okozta betegségben.
2020. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
39%

#19


Én abszolút nem látom, hogy fogyott volna, 20 kg-ot meg biztos nem. Néha láttam a városban (én is szegedi vagyok) és az egyik combja olyan vastag amit az én két lábam összesen nem tesz ki... seggéről nem is beszélve, hogy mekkora. Plusz emellett kihaénnem beképzelt feje van. :)

2020. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!