Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Eötvös...

Mi a véleményetek az Eötvös Loránd Tudományegyetemről? Mennyire jó intézmény? Tényleg olyan amilyennek mondják? (Negatív kritikákra gondolok) Pontosabban az Állam- és Jogtudományi kár érdekelne.

Figyelt kérdés

Egy számomra kedves, és közeli barátom az ELTE-n szeretne a továbbiakban jogot tanulni, azonban kérdései illetve kétségei merültek fel az intézmény oktatásával kapcsolatban.

Ezért olyanok vélemények érdekelné, akik ott tanulnak vagy tanultak...

Előre is köszönöm a válaszokat !



2019. jan. 19. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Az ELTE egy hatalmas egyetem, igazából a kar a lényeges. Olyanokat kell megkérdezni, akik oda járnak.

Ami biztos, hogy szégyen az a magyarellenes bölcsészkaruk, de attól a jog még lehet jó.

2019. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja magyar ellenes bölcsészkar :D

3. évemet koptatom ott régészeten. Az, hogy most kiakarják államilag nyírni a BTK-ját az ELTE-nek nem azt jelenti, hogy igaz is minden egyes szó róla.

2019. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A TTK-n meg immár alig van gyakorlati oktatás, a legalapvetőbb dolgokat se képesek megcsinálni, akik ott vannak. Az "új" épület rothad és beázik, az előadó termekben vagy van fűtés vagy nincs. Olyan brutál tanárhiány van (a több éve fennálló létszámstop miatt), hogy hiába pocsék/szexista (aki nyíltan kijelenti, hogy a nők verve jók, mert különben nyivákoltak; aki nyíltan megaláz és ordít veled 50 ember előtt, mert nem tudsz megoldani egy sose látott példát stb.), akkor is marad, mert nincs más. Ha felmond, akkor nem vehetnek fel mást a helyére.

Az ELTE a magyar felsőoktatás szégyene néhol, nem tudom mi folyik a jogon. De a létszámstop őket is érinti, az biztos.

2019. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha még aktuális bárkinek, írjon üzenetet :) elsőéves vagyok, de már sokat tapasztaltam, szívesen mesélek, milyen gimnázium után úgy jogot tanulni, hogy senki sem jogász a családban
2020. jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!