Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most beindultak az anyai...

Most beindultak az anyai ösztöneim, vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Mindig úgy gondoltam, hogy sose kell nekem gyerek. Mindig imádtam magamra költeni a pénzt, magamra és a páromra az időt. Írtóztam is tőle még 18-20 évesen, hogy nekem legyen egyszer egy babám. A gyerekekkel se tudtam mit kezdeni, idegesítőnek gondoltam őket.

Most 23 vagyok, van lassan egy 4 éves kapcsolatom (vőlegény), és egyre többet gondolok arra, hogy milyen lenne ha lenne 1 közös babánk. Arra, hogy őt mennyire szeretgetném, megadnék neki mindent. A kicsikkel is egyre szívesebben játszok, tetszenek már. Magamról továbbra se mondnák le, de kezd vonzani a gyereknevelés, a kicsik:D


2019. jan. 19. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Ezt nevezik felnövésnek :)
2019. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
35%
#1 Te is elég egyedi lehetsz akkor.
2019. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
#2 az első egy egyedi eset valóban, ezért is volt kiskorában a kisegítősöknél, különleges bánásmód különleges embereknek :)
2019. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
1-es hat ha neked ez a felnoves akkor menj abba a faluba ahol felnottem,ott mar a 14-15 evesek igazi felnottek :D van mar gyerekuk is,sot valakinek mar 2
2019. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo igen lehet hogy fel ebredt az anyai osztonod,azt egy no megerzi jogy mikor szeretne babat, mikor lenne ra alkalmas es felkeszult ahogyan azt is hogy mikor nem. Persze hogy fiatalon nem akartal de ez megvaltozott es ha biztositva lenne neki minden es mindketten akarjatok akkor hajra :)
2019. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az elsővel mi a baj? Neki ez a véleménye, bár szerintem az is felnőtt ember aki nem szeretne bébit sose:)

Utolsó, jelenleg még nem akarunk, majd pár éven belül, de én egyre többet szórakozok a gondolattal, ami azért fura mert 1-2 éve még úgy gondoltam, hogy kb 10 év múlva akarok szülni, ha abszolót akarok.

2019. jan. 19. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy legalább a kérdező megértette, hogy mit akarok mondani :) Pontozzátok szét a "kisegítős fejemet", ha erre élvezkedtek :)
2019. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem baj kerdezo attol meg allhatsz keszen az anyasagra :)


7-es mert ekkora okorseget meg nem lattunk :D nem az lesz felnott aki gyermeket akar, mint mondtam nalunk mar 14 evesen nagyon felnottek elnek :D de kinek is mondjuk..

2019. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!