Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Túlságosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Túlságosan beindultak a hormonjaim?

Figyelt kérdés

Hello

Én még fiatal vagyok. Rengetegen azt mondják, hogy minek nekem kapcsolat. De én annyira ványok egyre, de nem a szex miatt hanem, hogy valakitől szeretet kapjak öleléseket, vigasztalások!

A homonjaim miatt vagyok ilyen szeretethiányos vagy ez miért van? Lehet orvosolni? Olyan jó érzés amikor foglalkozik velem valaki, akinek kiönhetem a lelekem. És az is nagyon jó érzés mikor én segíthetek rajta. Jó lehet mondani, hogy barátnő, meg minden. De én nem jövök ki jól a lányokkal, vagy nagyon sok idő kell nekem mire megnyílok. Nem tudom mit tegyek. Néha olyan jól esne egy kedves szó is vqgy bármi. A koromról annyit, hogy 16 leszek pár nap múlva. Mit tegyek? Egyáltalán hogyan tudnék hamarabb feloldódni közösségben

?



2018. okt. 8. 16:12
 1/6 anonim válasza:
36%

Amit érzel, az teljesen normális.

Előbb utóbb lesz valakid, csak ne erőltesd.

Az en véleményem szerint pont ebben a korban kell kiélni magad,sokat szexelni.... Nem amikor mar családod lesz. Nem jó akkor rajonni arra, h eddig volt 5 csajom,es csak veluk szexeltem. Es ne 30 fölött jöjj ra, h neked még ki kell elned magad.

2018. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális, mivel biztosan sokszor látsz fiatal párokat a suliban is meg, facen, instán meg minden ilyen helyen, ezért már te is vágynál egy lánykára. Meg hát ugye a hormonjaid is erősen dolgoznakn, ez is benne van.

Szerintem légy türelmes, és idővel jönni fog valaki hozzád való.Lehet hogy pár hét vagy hónap után, de az is lehet hogy2-3 év is eltelik.

Szerintem csak azért ne gyere össze valakivel, mert már nagyon vágysz rá. Én ennyi idősen nem kezdenék el kufircolni fűvel-fával.

Te életed, te döntésed, te tudod mit szeretnél. 17L

2018. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek ezzel kapcsolatban
2018. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én nemtom, esetleg lehet, hogy amikor újszülött voltál, akkor lehet, hogy az első időszakban ott pl nemtom, lehet , hogy inkubátorban voltál, vagy nem tudtál esetleg valami miatt annyi időt tölteni az édesanyáddal , mint igényelted volna? Valaki beszélt erről, nem pszichológus, hanem valami spiritiszta; asszem talán szimbiotikus kötődésnek hívta. Valami ilyesmikről beszélt.
2018. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*vagy pl gyerekkorodban nem kaptál annyi szeretetet; pl nem volt annyira támogató a családod; nem feltétlenül votl lehúzó, de nem volt támogató sem, lehet pl az is, hogy közömbösek voltak veled, de mindenesetre nem kaptál annyi szeretetet, mint szerettél volna. És akkor nem is voltál szeretve, és így nem is adhattál szeretetet annyit; mert nem volt kinek; tehát nem volt kéznél mindig valaki, akit szerethetsz; és te is szeretnéd ezt kiadni, megélni.

Itten meg van egy cikk, hasonlóhoz kapcsolódik, én még nem olvastam végig, csak gondoltam idelinkelem

janus.ttk.pte.hu/tamop/kaposvari_anyag/jozsef_istvan/a_korai_anya__gyermek_kapcsolat_s_a_ktds_jelentsge.html

2018. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*ja de amúgy ezt nem feltétlenül újszülött korodban volt ez, hogy belül mélyen -nem is feltétlenül tudatosan, de szeretted volna,ha jobban értékelnek -- vagy pedig még a felszínen is, hogy tudatában voltál/vagy annak, hogy de jó lenne valakit szeretni, de jó lenne, ha valakit szerethetnék, aki mindig itt lenne kéznél.
2018. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!