Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenkinél beindultak az...

Mindenkinél beindultak az anyai ösztönök a szülés után?

Figyelt kérdés
Mindenkitől ezt hallom,hogy már az első piszenésre fölébred meg ilyenek! Akkor most én lennék rossz anya? Nagyon nehezen kelek föl a sírásra! Talán én vagyok az utólsó aki fölébred rá! Sajnálom szegénykét ki tudja meddig nyöszörög mire én fölkelek! Igaz lehet már annyira ki vagyok fáradva az állandó éjszakázástól,hogy ilyen nehezen kelek fel! De mindenkitől ezt hallom,hogy már egy pisszanésre fölébred!? Csak nálam nem indultak be ezek az anyai ösztönök?

2013. ápr. 2. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hazudnak:))

Nálam sem volt meg, főleg éjjel...

2013. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó! :) Azt hittem, csak én vagyok ilyen szerencsétlen!
2013. ápr. 2. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyai ösztönt nem "mindennyikkremegébredés"-ben mérik. Amúgy én ébrendtem még az elején, már nehezebb. Gondolom fáradt vagy. A gyerkőc úgyis felébreszt előbb utóbb, ha nagyon akar. Ha nincs nagy gond, csak nyöszörög, akkor meg minek kelni :)
2013. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Van olyan akiben a büdös életben nem jön elő az anyai ösztön pedig van 4 gyereke. A legkisebb 6 hónapos. Speciel családban van és tetejében 44 éves. Undorító az ilyen nő.
2013. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!