Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még itt olyan nő, akinek...

Van még itt olyan nő, akinek soha nem kérték meg a kezét?

Figyelt kérdés

Két idősebb nővel beszélgettem, akik jó régen egyedülállók, valószínűleg már "így iy maradnak", de ők is azt mesélték, hogy hogy nem mentek mégis hozzá a vőlegényükhöz/kérőjükhöz.

Én elmúltam már negyven, de még senki nem akart feleségül venni. Elfogadtam, el vagyok egyedül is. Más is járt úgy, hogy soha nem akarta elvenni senki? Vagy ismertek ilyet?

(Olyan nem ér, aki házasság nélkül él valakivel jó hosszú ideje, mert az a szememben egyenlő a házassággal. Meg huszonéves lány se, mert előtte még ott a lehetőség.)



2019. jan. 20. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer az egyik exem alkoholos állapotban letérdelt elém és megkért, de ez nyilván nem számít, mert amúgy kinevettem. Komolyabb gyűrűt meg az első szerelmemtől kaptam, viszont ott nem volt lánykérés.

Tulajdonképpen nem kért meg igazán senki, és úgy vagyok vele, hogy már egyedül is maradok, kezdek hozzászokni a gondolathoz.

2019. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kapcsolatomban merült fel a téma,be is jelentkeztünk egy időpontra az anyakönyvezetőhöz,aztán nem lett belőle semmi,meggondoltuk magunkat.Jobb is.Nem akarok minden áron férjhez menni,ha senki nem vesz el,akkor se ugrok a kútba :)
2019. jan. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak a hentes kért meg, mikor 12 voltam. Nemvicc. de komolyan még sose.
2019. jan. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi minden kommentet.

Kedves 2.! Téged azért megkértek, tehát volt szándék, hogy elvegyenek. Az más, hogy meggondoltátok.

2019. jan. 21. 07:43
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Igen, itt vagyok pl. én. 20 évesen még nen kérték meg a kezem. Micsoda szégyen!


*irónia

2019. jan. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, fuss neki még egyszer, mit írtam. Direkt megjegyeztem, hogy még véletlenül se huszonévesekre gondolok.

Irónia helyett szövegértés. (Irónia)

2019. jan. 21. 18:42
 7/7 anonim válasza:
Nekem csak 1x... azòta sem :/
2020. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!