Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok mosdóhasználat...

Ti szoktatok mosdóhasználat előtt kezet mosni, vagy csak utána?

Figyelt kérdés
Én már egy ideje előtte és utána is mosok kezet, hiszen nem akarok koszos kézzel nyúlkálni a nemi szervem körül... Meg is szoktak lepődni néha, amikor kézmosás után nem távozom, hanem bemegyek a wc fülkébe. Számomra viszont az a furcsa, hogy a legtöbb embert nem zavarja, hogy koszos kézzel végzik el a dolgukat. Nektek mi a véleményetek?
2018. nov. 11. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
csak előtte kell megmosni. meg kell tisztelni. utána meg nem mindegy? úgyse redvás
2018. nov. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Metionin ***** válasza:
Ha megvan akkor mindig, mert a tampont tiszta kézzel kell cserélni. Egyébként akkor ha nyilvános a wc, pl munkahely, előtte ott fogdosok pár kilincset meg egyéb cuccokat amihez sokan nyúlkálnak, jobb ha kezet mosok. Otthon ha csak ülök a szobában és onnan kimegyek a wc-re, úgy nem.
2018. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Ahogy az első mondja. Sokat lehet ám tanulni a Torrente-filmekből.
2018. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam mivel nem érek hozzá. De néha amikor tudom hogy koszos a kezem vagy nem melóhelyen hanem benzinkúton vagyok akkor előtte is mert ott koszos a kilincs... utána meg mindig.
2018. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én csak utána mosok kezet. Merthát úgyis csak a wc papír ér hozzá a nemi szervemhez. Kivéve a tamponhasználatkor, akkor előtte is mosok.
2018. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Betét/tamponcsere előtt mindig mosok kezet, akárhol vagyok.

Engem is megnéztek már nyilvános helyen, hogy kézmosás után mentem wc-re, meg mikor a nyilvános fülke ajtaját papírral fogtam meg. Mondjuk nem tudom, akkor minek mosnám meg, ha aztán az ajtót meg összefogdosom...

Ha épp nincs meg, otthon nem szoktam megmosni, ha nem épp nem csináltam semmit, csak mondjuk ültem a szobában. Máshol igen.

2018. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szoktam kezet mosni előtte is, igen.
2018. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előtte-utána is szoktam, néha furán néznek rám, de nem túlzottan érdekel. A kezeddel meg megfogod a wc papírt, amit később használsz.
2018. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, akkor nagyon jól csinálod! Ha lány, akkor elég utána, mert úgysem fogdosod magad, csak a wc-papírral érsz hozzá. Kivéve persze, ha tampont/betétet cserélsz, akkor előtte is jobb kezet mosni.
2018. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előtte-utána is szoktam, mert kell.
2018. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!