Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2-3 év alatt sokat öregszik...

2-3 év alatt sokat öregszik egy ember mondjuk 20-23 között?

Figyelt kérdés

2019. jan. 21. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Rengeteget.

Akár 1000 napot is, az órákról, percekről nem is beszélve!

2019. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én semmit nem változtam
2019. jan. 21. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ekkor álltam neki dolgozni, amitől fáradékony lettem. Észreveszem magamon, hogy nem bírom annyira a piát, jobban meg is visel másnap. 25/F
2019. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én nem érzem magam 24 évesnek olyan mintha tegnap lettem volna 18
2019. jan. 21. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az Peti?
2019. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 54 vagyok. Amíg fiatal voltam, nem érdekelt a kor és az idő. Ünnepeltem a szilvesztert, ma már inkább az elmúlást juttatja az eszembe. A napok és az évek egyre gyorsabban szaladnak, ahogy öregszel. Fokozatosan jönnek a testi bajok, ma már észrevehetően lassabb vagyok, mint régebben. Ott fáj, itt fáj, reggelente már ünnep, ha nem fáj semmim. Használd ki, hogy fiatal vagy és élvezd ki. Öregecskedni ráérsz később. És végül a legfontosabb: ami elmúlt, az elmúlt, semmit nem tudsz visszahozni.
2019. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!