Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életetek első kudarca...

Mi volt életetek első kudarca ami miatt csalódtatok magatokban?

Figyelt kérdés
Hogyan sikerült ezen felulkerekedni?
2019. jan. 21. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudtam végig menni állva a mászókán. Féltem attól, hogy leesek. De meg tanultam, hogy sokszor alaptalan a félelem és utána sikerült.

(Ez volt az első kudarc amire emlékeztem)

2019. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát én az elsőre nem emlékszem, de vannak dolgok amiket kudarcként könyveltem el akkor, mára inkább tapasztalatnak gondolom


főleg a párkapcsolat, vannak hülye szokásaim amik miatt az exek könnyen belekényelmesedtek és ez miatt az első pénzéhes lett, a második beképzelt

más téren is lehúztak emiatt

megtanultam, hogy nem szabad adni adni és adni, mert nem azt a hatást érem el amit szeretnék


és még sok-sok dolog amin változtatnom kell és sok dolgon már sikerült is

2019. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Az első nincs meg. Szavamat adtam édesanyámnak, hogy valahogy meggyógyíttatom, amikor kiderült, hogy rákbeteg. Nem sikerült. Soha nem fogok és nem is akarok felülkerekedni ezen.
2019. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag mikor kicsi mászó baba volam mindenben fennakadtam :D


Az első amire emlékszek hogy 6-7 éves lehettem és egy mesén felbuzdulva fára másztam. Nagy esés és csuklótörés lett a vége. Azt hiszem magamhoz képest is lehettem volna okosabb.


Ha mélyebbekre gondolsz, akkor az, mikor megtudtam hogy nem abba a középiskolába vettek fel, ahova szerettem volna. Letargikus volt. Állandóan arra gondoltam hogy ha jobban tanultam volna...

Ma már így visszagondolva örülök hogy nem az elit sznobok hajcsár iskolájába kerültem

2019. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi volt a legelső kudarcélményem, de azt tudom, hogy mi volt a legmeghatározóbb. Egy elrontott internetes jelentkezés miatt nem kerültem be a kiválasztott egyetememre. Eleve béna vagyok az internetes dolgokban, és hát azt hittem csatoltam a nyelvvizsga eredményem, de a határidő lejártával kiderült, hogy mégse, így pont nem lett meg a szükséges pontom, hogy bekerüljek a szakra. Nagyon dühös voltam magamra és az egész világra hónapokig. Nem mertem senkinek se elmondani, hogy egy ilyen bénaság miatt nem kerültem be az egyetemre, csak a szüleim tudtak róla. Szóval elkezdtem egy OKJ-s tanfolyamot szeptembertől, ami az egyetemi szak kishúga és kiderült, hogy valójában mennyire iszonyat távol áll tőlem az a hely, ahova majdnem felvettek. Szóval tavasszal újra jelentkeztem máshova, ezúttal odafigyelve, leellenőrizve minden kis részletet a jelentkezésnél és most ott vagyok, ahol lennem kell és egyszerűen imádom. És bár rettenet mérges voltam akkoriban, mégis hálás is vagyok magamnak, mert ha akkor ez a szerencsétlenség nem történt volna meg, akkor egy olyan szakon tanultam volna, ami, ahogy jobban beleláttam, a legkevésbé sem érdekelne. Szóval szerintem a kudarcok nem véletlen történnek. Fel kell állni, újra kell csinálni, nem szabad feladni, mert hidd el, hogy oda fogsz jutni, ahol a helyed van. A kudarc feldolgozásához idő kell, de ha túllendülsz a problémán és elkezded tervezgetni, hogy hogyan is lehet ebből kilábalni és megnyugtatod magad, hogy nincs semmi baj, mert bármekkora is a malőr, nem a világ. Egy idő után már csak legyintesz rá és mosolyogsz a történteken.
2019. jan. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Az életem egy kudarc.
2019. jan. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Maga az életem, a születésem a legnagyobb csalódás. Az első beszólások, furcsán való rámnézés, megbámulás hozta azt, hogy én más vagyok, mint az átlag, egészségesen tökéletes ember.
2019. jan. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
48%
le estem a kötéröl tesi órán
2019. jan. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A szekrényugrás. A mai napig nem tudom megcsinálni, és abszolút semmi értelmét nem is látom. Ahelyett, hogy sportolnának a gyerekek tesi órán (foci, röpi, kosár, akármi), ilyen baromságokat csináltatnak velük, persze egyesével jegyre, hogy még kínosabb legyen, ha nem megy. :/
2019. jan. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
100%
Általános iskola ötödikben kaptam egy hármast matekból, nem mertem hazamenni. Keményen büntettek ha nem ötöst kaptam. Felülkerekedni igazából csak gimis koromban sikerült a megfelelési kényszeren, sajnos pici koromtól sulykolták belém hogy mindenből a legjobban kell teljesíteni, különben nem érek semmit. 15-16 évesen gondoltam bele, hogy voltaképpen mennyire igazságtalan ez, főleg mert olyan emberek kérik számon rajtam a teljesítményeket, akiknek az egyetlen teljesítménye az életben egy szar házasság és egy semmire megcsinált gyerek. Onnantól kezdve elengedtem a fülem mellett a beszólásokat, továbbra is törekedtem a jó jegyekre de már más volt az indok. Onnantól kezdve nem azért tanultam hogy anyu szeressen, hanem mert tudtam hogy így kerülök be egyetemre, ami számomra az egyetlen lehetőség volt elköltözni ebből a családból.
2019. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!