Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért lettem csendes, visszahúzódó, gátlásos, ha nem értek sérelmek?

Keress kérdéseket hasonló témában: gátlás

jan. 22. 10:46  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet, hogy nincs igényed csevegni, szeretsz önmagadban, önmagaddal lenni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 22. 10:58 Privát üzenet

túl jó a vérnyomásod.

Nyugi, ha elmozdulna a vércukor/pajzsmirigy, egyéb hormon szinted, a plafonon lennél te is, mint a dokihoznemjáró Magyar embörök 99%-a.

Régen én is olyan voltam, hogy az izgalmi állapotomban képes voltam elaludni.

Ért valami sérelem, kb 3 nap kellett, míg reagáltam rá.

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 22. 11:47 Privát üzenet
Én is ilyen vagyok, amióta csak az eszemet tudom, pedig rendes nevelést kaptam, nélkülöznöm sem kellett soha semmit. Fogalmam sincs miért van ilyen kevés önbizalmam, miért nem merek nyitni az emberek felé és kommunikálni velük... 18/L

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 22. 18:03 Privát üzenet
azért ha hirtelen történt a változás, akkor vmi csak ért ...

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 7. 11:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az, hogy mindenhol mindenki szeret, a társaság közepe vagyok, de suliban mindig ilyen csendes, visszahúzódó vagyok?
Ha csendes, visszahúzódó vagyok, és emiatt nem volt barátnőm 23 évesen. Meg kéne változnom?
A közép iskolában mindenki ismer, pedig csendes, visszahúzódó személyiség vagyok. Miért vagyok "népszerű"?
Túlságosan csendes, visszahúzódó ember vagyok s emiatt nem erdeklek senkit, nem foglalkoznak velem. Mit tehetnék?
Miért baj az, hogy csendes visszahúzódó vagyok? 22/F
Miért baj az embereknek, hogy csendes visszahúzódó vagyok? 22/F

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!