Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Édesapámnak valami agyi baja...

Édesapámnak valami agyi baja lehet, vagy én lehetek érzékenyebb erre a jelenségre?

Figyelt kérdés

A világon mindenről kijelentéseket tesz és mindenben neki van igaza. Ő mindenről mindent tud, mindent ért, mindenben szakértő és amit gondol, az úgy is van.

Képes megemelni a hangját, például ha valaki nem ért vele egyet.


Ilyen ő.

Eddig oké, mert amíg nem akadályoz meg valamiképp, nem befolyásolja az életemet közetlenül, addig ráhagyom, hadd mondja.


Ugyanakkor kezdek aggódni érte.


Mindent rosszul tud, mindemre rosszul emlékszik.


Rosszul emlékszik jelentősebb családi dolgokra. Múltkor vitatkozott valakivel, hogy X Z-nek volt-e a temetésén - pedig ez kellemetlen tévedés volt, mert a 2 család nincs jóban, sőt, nem is ismerik egymást.


Rosszul emlékszik mindenféle dologra, családtag betegségére...


Rosszul tud egyéb témákat, vitatkozik velem arról is, amiről ém tanultam, olvastam vagy ai az én munkám.



Ez egyfajta agyi baj?

Még nincs 60 se...


A cigitől van vagy az alkoholtól?


2019. jan. 22. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy gyógyszereket szed? Kicsit az egyik családtagom is ilyen, de szerencsére nem ilyen vészes
2019. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a cigi vagy alkohol a közvetlen oka a dolognak, de biztosan nem tesz jót neki a dohányzás és az ivás, ha van valamilyen baja, azt biztosan súlyosbítja is. Inkább idősebb emberekre jellemző, hogy elfelejtenek dolgokat, de lehet, hogy van, akinél már fiatalabb korban is kialakul ez az állapot. Érdemes lenne megnézetni a dolgot minimum a háziorvossal.
2019. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!