Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már valaki hajlèktalan...

Volt már valaki hajlèktalan közületek?

Figyelt kérdés
Èn már 4 napja hajl3ktalan vagyok. Ezalatt a 4 nap alatt nem aludtam több mit kèt órát. Mèg van egy kis p3nzem ma este új városba utazok. Adjatok tanácsot hogyan 3ljem túl a telet fogok kapni p3nzt ha kűlök koldulni most is ragad le a szemem remélem..leáll a szivem
2019. jan. 22. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
szia menyjél ingyenes éjjeli menedékhelyekre melyik városba mész?
2019. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahol tudsz netezni ott szerintem az alvás is megoldható.
2019. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy a helyzetedben nem könnyű, de ha beszélsz legalább angolul akkor próbálj kijutni Bécsbe. Ott a töltőállomásokon napi 10 ezer Ft-nak megfelelő Eurót megkeres egyik ismerősöm feketén autómosással. Nyaranta Győrből ki szoktam oda biciklizni. Több esélyed van ott mint ebben a korrupt és jólétet hazudozó országban.
2019. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elottem szolohoz. Menj Becsbe. Ott rengeteg lehetoseged van ingyen kajalni a segelyszervezeteknel es talan a szallas is jobb. Vagy akar itthon Budapest, de ne ulj ki sehova hanem keregess aztan alvashoz keress a booking.com vagy hasonlo oldalon egy par 1000ftos hostelt. Erre meg akar naponta ossze is johet.
2019. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4.vagyok

Itt van ez a hostel ha Pesten vagy vagy oda mesz: Maverick City Lodge Budapest booking.com . Igy ird be a Google-be es a Booking.com-os talaltra menj ra. Sajnos linkelni nem tudom mert marha hosszu a link. 3000ftert alhatsz 8 agyas szobaban (meg lehet lesz par 100ft ado) ahol biztos valaki horkol majd ha telthaz lesz de legalabb kipihened magad valamennyire es kialudva jobban megy a gondolkozas hogy mit tudnal csinalni. Ezt csak hirtelen talaltam de lehet vannak olcsobban is hostelek. Ennyit siman ossze tudtam keregetni amikor szar helyzetbe voltam par ora alatt. Ha van hol laknod mar nagy baj nem lehet. Sok szerencset!

2019. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!