Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A párom eléggé szereti az...

A párom eléggé szereti az italt, mi legyen?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, 26 éves férfi a párom.

Minden hétköznap iszik sört, van, hogy 2-3 dobozt is, de meg se érzi, nem látni rajta, viszont engem zavar, hgy ennyire csúszik neki az ital.

Hétvégente van, hogy délutáni kocsma után elég spiccesen jön haza, nem agresszív, nem hányik, nincs tudatállapotán kívül, de eléggé látni rajta, hogy ivott...

szerintetek mit kéne tennem ? szeretem őt, de bánt, hogy ennyire iszik...


2019. jan. 22. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Szakítani. Az a gond, hogy most még csak ennyi, később majd mégtöbb megy le.

Ha nem változik rövid időn belül, akkor lapát, mielőtt a te életed is megnyomorítja.

2019. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Beszélj vele, hogy téged zavar a mindennapos ivászat.

Ha komolyan gondolja veled, fontos vagy neki akkor változtat.

Mondtad már neki hogy téged ez zavar?

2019. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Válasszon, vagy a pia, vagy te. Ha gondolkodik, időt kér, stb, szóval nem vágja rá kapásból, hogy téged választ, akkor hagyd ott azonnal, mert nem akar leszokni, és idővel csak rosszabb lesz a helyzet.
2019. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem mond le arrol a 2-3 dobozrol surgosen , akkor szakits vele, mielott par ev mulva alkoholista ferj es apa lesz.
2019. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

biztos nem járnék ilyennel, gusztustalannak tartom, ha egy férfi mindennap iszik.

nem azt mondom, hogy 2-3 naponta ne igyon meg egy sört, vagy hétvégén ebédhez egy pohár bort, de azért napi szinten 2-3 sört már nem tűrnék meg.

2019. jan. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki, azt mondta, hogy a sört szereti, nem azért issza, hogy berúgjon, meg, hogy nem is érzi meg.

A hétvégi ivászatra meg azt mondja, hogy lazítás..:( féltem igazából őt is, meg magamat is, mert lassan családot szeretnék, de nem tudom maradjak-e mellette így.

2019. jan. 22. 23:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"A hétvégi ivászatra meg azt mondja, hogy lazítás."

Lazítson veled hétvégente, vigyen randira, kirándulni vagy bárhova. A sörözgetés helyett.

2019. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

Ne maradj vele igy! Meg fogod banni, hidd el.

Van olyan jobaratom, akinek az apja szinten “ csak az ize kedveert” bedob 2-3 sort /minden nap, de ezt kozel 30 eve. .. az, hogy szhar a kapcsolatuk, az nem kifejezes.

Egy baratnom pedig egy ilyen latens alkeszhoz ment ferjhez, es sajnos megviseli a hazassagukat az a rohadt pia.

Neked meg nem keso, hogy a ferjed ill a gyerekeid apja ne egy rossz pias legyen!!

2019. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Mi legyen? EX
2019. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak gyereket ne vállalj vele, kérlek, mert egy életre megnyomorítod őket! Nekem is alkoholista az apám, és sosem fogom tudni megérteni, anyukám minek szült gyerekeket egy ilyen embernek! Már akkor is ivott, csak kisebb mennyiségben. Most még talán van esélyed jobb útra terelni, de csak akkor, ha erre ő is hajlandó, ha nem akar változtatni, akkor én is azt mondanám, MENEKÜLJ!
2019. jan. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!