Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon szeretem a Transformers...

Nagyon szeretem a Transformers-t akár film, akár Prime (ami a CN-en megy). De csak 1 olyan barátnőm van aki szintén szereti. A többiek meg ha meghallják hogy mondjuk Optimus-ról beszélek, egyből elkezdenek röhögni, és ez eléggé zavar. És most?

Figyelt kérdés
Nem az a gondom,hogy lejáratnak,vagy hogy szekálnak,nem,egyáltalán nem csak az,hogy mi a bajuk azzal hogy én szeretem a TF-et?És ez ellen szeretnék tenni valamit de nem tudom hogy mit!
2014. ápr. 25. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell szokni hogy nem minden ember egyforma. Mindig lesz aki röhög azokon a dolgokon, amiket szeretsz, mint ahogy te se szeretsz mindent amit a többiek. Ez ilyen...

Senkinek nem tudod megváltoztatni az ízlését.

Akármiről is akarsz beszélgetni, keresd meg hozzá a megfelelő embereket. Ha a Transformersről akarsz, akkor beszéld meg azzal a barátnőddel, aki szereti. A többiekkel meg keressetek egy olyan témát, amit mind szerettek.

2014. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet csak az a baj,hogy én szinte csak Transformers-ről tudok beszélni szóval meg kell tanulnom nem csak arról beszélni :)
2014. ápr. 30. 08:42
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

NŐJ FEL!

Ne nézz mesecsatornát!

Tudom nehéz mert gyerek vagy, de a Csajoknak ne a TransFormers-ről beszéj!

Kérdezzd meg a csajoktól pl. így:


-Csilla te milyen TV csatornát szoktál nézni?

-RTL klubbot!

-És milyen filmeket szoktál ott nézni?

-Háát, a ...

2014. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

*

11 évesen ne a TransFormers et nézd!

Főleg ne a MESE változatát!

Inkább nézzél Discovery-t vagy NationalGeorgrapich -et !!!!

És nézzél dokumentumfilmet az ÓVODÁS mesékről hogy mennyi értelme van!!!

2014. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tudjátok már majdnem 13 éves vagyok, és nem bántani akarlak titeket, csak mondom, hogy én azt szeretem csinálni,és úgy szeretem csinálni, ahogy a kedvem tartja. Ezt csak azért kérdeztem, mert tippet akartam kérni, hogy mihez kezdjek, nem kértem senkit, hogy mondja meg, ő mit tiltana meg, ha az anyám lenne. Azért köszönöm :) Egyébként meg nincs semmi erőszak a Transformers-ben.
2014. jún. 20. 17:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, az ilyennel, mint aki a 3-as és a 4-es választ írta, ne is törődj. Úgy érzi jól magát ha bánthat másokat.


"Nőj fel"...mégis miért ne nézhetne egy tizenéves gyerek mesecsatornát? Épp nekik gyártják. A gyerekeknek. Egyesek elvárják hogy egy gyerek felnőttként viselkedjen, de ha ennyi idősen már iszik, cigizik, szexel, és balhékba keveredik, akkor meg azon háborognak hogy mi lett a világgal, miért hiszik magukat a tinik ennyire felnőttnek, meg hogy régen ennyi idősen még mesét néztek, játszottak, és tök ártatlanok voltak...


Egyébként látszik az írásodból, hogy intelligens vagy, és az ég egy adta világon semmi baj nincs veled. Szóval tényleg ne adj az ilyen emberek véleményére, ne engedd hogy lehúzzanak. És nézz csak annyi Transformers-t amennyi jól esik. :)

2014. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én is szeretem a TF-t minden sorozatot,filmet de a haverjaim meg utálják és senkivel nem tudom megbeszélni 14/f

Ja és hajrá fradi :D

2014. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hidra98 válasza:
Én 16/L létemre szintén imádom a Tf-et de pont ebből adódóan senki nincs a környezetemben akit viszont érdekelne és beszélhetnénk róla :(. Viszont! Ha a környezeted nem szereti a témát és csak kiröhögnek, akkor egyszerűen ne beszélj róla, csak azzal a lánnyal akit említettél. De az nagyon nem jó ha másról nem tudsz beszélni. Muszáj lesz valamit kitalálnod legyen az számítógépes játék vagy egyéb tv műsor/sorozat stb. nem jövök azzal hogy olvasgass mittomén a Szekszárdi dombság biodiverzitásáról mert a te korosztályod azt aminek tudományszaga van magasról letojja. De a legjobb az lenne ha kicsit elvonatkoztatnál a tf-től mert nem az a lét értelme, tudnod kell határt szabni saját magadnak. EZ mindenkinek nehéz nekem is volt egy időszakom mikor minden egyes áldott nap volt hogy 2X-szer néztem meg egy részt.De utána lecsillapodtam és folytattam szépen a mindennapjaimat. Amúgy meg nem muszáj magadra erőszakolni azt hogy beszélgess az osztálytársaiddal ha van 1 2 akivel jókat tudsz dumálni már nyertes vagy :)
2015. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ez van, mindenhol elítélik valamilyen szinten a "geek"-eket meg rajongókat, legyen szó Transformers-ről, szuperhős képregényekről, vagy akár az olyan viszonylag népszerű dolgokról is, mint a Csillagok háborúja. Ebben az országban pedig ezeknek nincs is olyan nagy pop-kulturális múltjuk és kultuszuk, mint mondjuk Amerikában, ahol a Transformers immár több mint 30 éve egy jelentős és ismert termékcsaládnak számít, és kicsik-nagyok egyszerre rajonganak érte. Magyarországon annak idején nem adták ki a rajzfilmeket, csak a képregények némelyikét, ezért itt sokkal kisebb rajongótábora van.


De erre jó az internet. Ha valakivel nagyon akarsz beszélni arról, amiért rajongsz, és a környezeted zavarja, akkor keress valami netes fórumot vagy ilyesmit. Annak idején gimiben én is sokat foglalkoztam a Transformers-szel, és nem szóltak meg érte, mert másokat is érdekelt (bár ők inkább ezeket a filmeket nézték, nem pedig a rendes rajzfilmeket vagy képregényeket), de gondolom, hogy azért volt, amikor irritáltam őket.

2015. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Jason20 válasza:
Figyelj szard le :) én is nagy TF fan vagyok ezen nőttem fel szóval szard le másik véleményét ha meg csesztetnek mond meg nekik a igazat hogy kussoljatok el. :))))
2018. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!