Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek többségének hogyan...

Az emberek többségének hogyan telik a hétköznapja?

Figyelt kérdés
Nekem ennyi, haza jövök munkából, aztán itthon vagyok egésznap

2019. jan. 24. 20:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Csendes kétségbeesésben a párjuk, a gyerekük, vagy épp a magányuk mellett.
2019. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

5-kor kelek, kikászálódok az ágyból, mosakodok, felöltözök, leviszem a kutyát, majd én is eszek valamit reggelire, vagy iszok egy bögre tejet.

7-7:30 körül indulok munkába.

este 6-7-körül érek haza, rövid nap esetén korábban, majd kutyával ismét séta, vacsi, ha van plusz melóm, akkor még az, aztán alvás.

Heti 1-szer van jelenleg fix edzésem hétköznap, mert több szünetel, vagy azért nem csinálom, mert van egy sérülésem, amit mozgatni kell, de nem mindegy, hogyan, és ami most nem lehet, azt szüneteltetem.

Általában hétvégén intézem a bevásárlást vagy pénteken.

Emellett hétvégén vannak egyéb programok is, például rendezvény, túra, futás, utazás, színház...

Utazás közben olvasok mostanában.

2019. jan. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én mindig eltervezem, hogy ha véget ér a meló, mennyi mindent megcsinálok, akár csak egy takarítás, akár bármi. Ehhez képest örülök hogy hazaérek a lehető legrövidebb idő alatt, és amint leülök a gép elé, elszáll minden erőm, motivációm és csak videókat nézek meg ide irkálok :D


Igazából a jó időt várom, meg azt, hogy ne legyen 4 órakor sötét és nyakig érő sár. Mert akkor ki lehet menni kirándulni, biciklizni, sétálni, vagy csak olvasni. Most is ki lehet, csak a fenének nincs hozzá kedve :D


Nekem általában a hétvégék az éltetőek, pihenés, 1-1 kimozdulós, kirándulós nap. Idén is sok túrázást tervezek ahol csak lehet.


Másik, hogy baromi lusta vagyok. Néha szoktam azt, hogy amint hazaérek nekiállok valaminek. Le is megyek valahova, vagy nekiesek takarítani. Egy lendülettel 10-20 perc alatt megvan egy szemét lehordás, felmosás, wc-fürdő pucolás, konyha takarítás, vagy a szobámban polcok áttörlése. Apránként csinálva nem sok idő és hétvégére tiszta gyakorlatilag minden.


Szociális életem alapvetően napközben kiélem. Munkatársakkal reggeli, ebéd. Vagy 1-2 közelben lévő haverral közös ebéd. Olyankor kicsit kiszakadunk a munkahelyről egy órára. Illetve pont azért mert emberekkel vagyok egész nap, hazaérve igénylem a magányt és egyedüllétet. Ha tehetném valami erdő végi házban élnék, hogy hallani se kelljen senkit.

2019. jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Reggel fel kelek, el olvasom a céljaimat, kicsit átt mozgatom magam vagy is tornászok, aztán el készülök és tanulok egy kis nyelvet, ezekután egyik héten suliba megyek a másikon pedig gyakorlatra,aztán haza érek, el megyek egy kicsit sétálni,aztán eszek, nyelvet tanulok, valamilyen tenni valót el végzek,átt nézem azokat a dolgokat ami suliba kell igaz nem nagyon érdekel ez a szakma szóval nem is olyan sokat foglalkozok vele, másnapra el készítem a dolgaimat hogy reggel ne kelljen velük kinlódani,kicsit edzek bár még most kezdtem szóval még nem az igazi de majd alakul, le tusolok, eszek és alszok.

Hétvégén ugyan ez a reggeli rutin,nem régtől annyi változás van benne hogy torna után el megyek futni,reggeli rutin után segítek itthon ha kell valamiben,mivel hideg van így csak néha szoktam erre-arra el menni kirándulni stb...

De nyáron ez nyilván máshogy lesz :-)

Próbálok újabb és újabb célokat találni, néha gépezek,olvasok vagy fel jövök ide és persze próbálok pozitívan nézni a világot.

2019. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem a legtöbb napom elég más... Pl kedden ötkor, csütörtökön fél nyolckor érek haza a suliból .(külön órák)

Általában reggel felkelek olyan 6, 6:30 körül, döglök az ágyban majd kapkodva elkészülök sokszor 10 perc alatt.(lány vagyok, és néha sminkelek is szóval ez nagy dolog) majd heti 2szer min futok a buszhoz, de legalább elérem. A suliban kiszenvedem magam, azzal 1-2 barátnőmmel lógok hogy túléljem, majd vagy elmegyük valamerre csavarogni, vagy különóra, vagy jövök haza. Itthon kutyázok, eszek valamit, majd időm nagy részében döglök, vagy zongorázok,vagy olvasok, tanulni ritkán szoktam..

Mostabában hétvégénként feljárogatok Pestre bulizni, szóval az szinesíti a napjaim legalább. De most pl hétvégén apához megyek tanulni.

Meg most itthon vagykk meg lebetegedtem XD. Ennyi

2019. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!