Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki?

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés

Szóval. Most vagyok 9.-es. Van egy masik 9.-es srác aki folyton a szemembe néz, tehát ha így összefutunk a folyosn akkor mindig egymás szemébe nézünk, néha hosszabban is, aztán észrevettem hogy sokszor van a közelemben úgy hogy egyébként nem is arra felé van órája. Múltkor pl a suli hátuljában volt órám a leghátso teremben ő random elsétált előttem a szemebe nezett aztan benézett a terembe és utana vissza ment a haverjához beszélgetni. Néha meg látom hogy rólam beszélnek mert az egesz bagázs ram nem ami amugy elegge kellemetlen tud lenni. Most nem tudom hogy mi van, gaznak talal vagy tetszek neki. Segitsetek kerlek. A valaszokat koszonom!

Ui. Nem szoktunk beszelni


2019. jan. 27. 16:35
 1/8 A kérdező kommentje:

Az egesz bagazs ram nez*

Elirtam elnezest:)

2019. jan. 27. 16:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki. Ha gáznak találna, vagy nem lennél neki szimpatikus, akkor pont hogy kerülne. Valamit biztos hogy érez veled kapcsolatban, mert más esetben semleges lenne...
2019. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszt!:)
2019. jan. 27. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Szívesen, és sok sikert! :)
2019. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Igazabol rohadtul nem merek hozzaszolni, mivel o ilyen menobb srac meg semmi indokom nincs hozza szolni. Aranyosnak tunik, de egy osztalytarsam nagyon utalja de nem hajlando elmondani miert:/

2019. jan. 27. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre jó így, ahogy most van... Bőven jó jel, ha sűrűn járkál hozzád. A jövőben úgyis komolyabban fog majd közeledni, ha te is adsz neki jeleket.
2019. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben:)

Koszi a valaszaid megegyszer!:D

2019. jan. 27. 17:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen, őszintén szurkolok neked! :D
2019. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!