Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejövök? 16/f

Lányok, nektek bejövök? 16/f

Figyelt kérdés
168cm magasság, 60kg, egy kicsit sem vagyok "dagadt", régen kickboxoltam, edzettem a testem, de abba hagytam az orvos miatt, néhány hónapja azt sem tudtam hogy kell programozni, programokat irni, ma már a suliban én tudom a legjobban a tanárom után, de igy is van mikor nem tud valamit és én megmondom, weboldalakat szerkesztek, 4 nyelven beszélek, és a Magyar nem az anya nyelvem, IT-ből nagyob szinten mentem versenyre ugy, hogy néhány hónapja találkoztam a programokkal, amivel dolgoztunk, nem vagyok vicces, nem vagyok beszédes, szeretek olvasni és irni, eddig néhány saját programot, verset és zenét irtam, a programok elvesztek amikor linuxot rantam a gépemre(nem kár értük), zenét lánynak irtam de a mai napig nem hallotta, nyugodt, türelmes vagyok, nem szeretek kiabálni és a hangomat emelni, van mikor kerülök néhány embert, éjszakánként aminor egyedül vagyok egy kicsit paranoiás vagyok, de ez nem azt jelenti hogy niktlfóbiás vagyok.
2016. nov. 13. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a mondatot elmondod egy levegőre ,akkor bejössz.
2016. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Túl nagy az egód.
2016. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy ezek alapján.
2016. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kiállsz ellenem? Én is kick-boxolok. 17f 171cm 61kg
2016. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon lenézem magam, csak igy jött ki. Gyere ukrajnára 61 kilós 17 éves.
2016. nov. 13. 15:46
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ego, csak leírta mit tud és milyen ember.

(tipikus reakció, az ember magyarországon nem beszélhet arról miben jó vagy mihez ért, mert egyből ok nélkül megutálják, meg egonak hívják, csak azért mert tehetséges. Engem pl a barátaim nem ismernek, mert nem mondom el miben vagyok jó, mert tudom megutálnának. Szar így, hogy nem lehet önmaga az, aki jobb vagy többet tud mint az átlag.)

Másrészről pedig, nekem bejönnél. Nekem pont az ilyen nyugodt és intelligens fiúk tetszenek, azok kicsit tompítják a heves és temperamentumos viccelődős természetemet.

És ne aggódj, sok lánynak bejössz szerintem.

2016. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Körülbelül az alkatodat és a képességeidet írtad le, ezek alapján nem lehet egy embert megítélni. Legfeljebb annyit tudok mondani, hogy amiatt a négy nyelv miatt felnézek rád, mert irgalmatlan nehéz akár egyet is olyan szinten megtanulni, hogy tényleg magabiztosan tudd alkalmazni.
2016. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jól estek ezek a válaszok, egy barátnőm nem volt még(őszinteség miatt), és az igaz hogy az ember nem lehet önmaga a saját batátai előtt, féltékenység miatt. Egyedül az egyik tanárommal tudom megosztani azt amit elértem, és ő örül ennek.
2016. nov. 13. 16:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Akik előtt nem lehetsz önmagad, azok nem a barátaid.
2016. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

(5. válaszoló vagyok) Én is a tanáraimmal haverkodok. :D Általában ez is böki az osztálytársaim csőrét, azt hiszik mindig nyalok a tanároknak, meg hogy én vagyok a kedvenc. Inkább csak egy érett gondolkodású ember társaságát keresem, aki nem akar rivalizálni velem és megoszthatom vele azt amire büszke vagyok, de nem vállalhatom fel.

Amúgy az őszinteség a legjobb. Én nagyon nem szeretem ha egy fiú csak azért hazudik, mert azt gondolja nem tudnám kezelni a valóságot.

2016. nov. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!