Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nincs szalagava...

Mit tegyek, ha nincs szalagavatora keringőpartnerem?

Figyelt kérdés

Az összes fiú haverom, vagy akivel elég jóba vagyok, mást kért fel. Nem is értem, mert olyat, akivel nem is beszélnek. Az évfolyamon meg már mindenki foglalt tudtommal, és az osztályban aki megmaradt fiú, szintén mást szeretne felkerni.

Az alsóbb evfolyamokrol egy ismerősöm van, de ő nemet mondott, amikor megkertem, és azóta vissza se köszön :D

Menjek oda egy random alsóshoz?

Félek. Már többen is elutasitottak. Félek attól is, hogy talán túl csúnyának tartanak, vagy nem jofejnek:( Pedig bulikba hívnak, és kedves is vagyok, és vékony, szóval az se lehet gond, hogy nem birnanak el. És szerintem nem is vagyok olyan kellemetlen ember, mindig azt mondják rám, milyen aranyos lány:( Mégse lett párom, és kicsit rosszul esik. Azt hittem nem lesz ilyen nehéz keringőpartnert találni. Külsőst nem hívhatok, és nem is lenne kit. Bocsánat, ha nyavalygok, csak én tényleg próbálkoztam. Tökre megingatott ez a helyzet a magamba vetett hitemben.



2019. jan. 27. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd én leszek a keringős párod, úgy le nyomjuk őket, hogy mind, minket figyel majd!!:)
2019. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kár, hogy külsőst nem hívhatok, de azért köszi:)
2019. jan. 27. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Én halál komolyan, szívesen mennék veled, biztos jót néznének!

Képzeld csak el...


-Ki ez a jóképű fiú, ott vele??


Biztos meg pukkadnának az irigységtől. :))


Jó helyre tenném őket, akik visszautasított tégedet, ebben biztos lennék! Én a helyedben, nem is szánnék rájuk legközelebb, több időt, hadd vegyék a lapot!

2019. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérj meg egy jófej tanárnőt keressen neked egy 11-dikest.
2019. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, lehet tényleg megkerek egy tanárt, hogy segítsen😇
2019. jan. 27. 22:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat a fura válaszért: Én örülnék, ha nem kellene táncolnom, - pláne, ha nem a saját szabad akaratomból történik. Bolyongjál! :)
2019. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!