Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen válasz esetén mire...

Ilyen válasz esetén mire gondolnál?

Figyelt kérdés
Ha egy üzenetre, mely úgy vagy hasonlóan kezdődik (még ha csak illendőségből is), hogy "Ne haragudj, hogy zavarlak" az a válasz, hogy "Te sosem zavarsz" -mit gondolnál a válaszolóval kapcsolatban?
2019. jan. 27. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hogy bír engem, mivel én a barátaimnak is szoktam ezt mondani...
2019. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dettó. Barátaimnak mondom ezt mindíg...
2019. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy szívesen veszi, ha írok neki, kommunikálunk. Nekem nem csak barát mondta már ezt, hanem olyan férfi is, aki sokáig szeretett volna többet tőlem, én sajnos nem vonzódtam hozzá.

N

2019. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmire, szófordulat, olyan kollégám is mondja, aki kétszer ha látott
2019. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha egy pirulós emoji is van a végén?
2019. jan. 27. 22:21
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Akkor mindenképp szimpatizál veled. :)
2019. jan. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
9 hónap múlva eggyel nő a lakosság száma!
2019. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb barátnőm rossz szokása, hogy állandóan bocsánatot kér, hogy "zavar", ha kérdez valamit, ha egyszerre két sornál többet ír valamiről, főleg, ha valami bántja, stb. És én minden egyes alkalommal leírom neki, hogy ne kérjen elnézést, mert engem ő sosem tud zavarni, mert szívesen segítek, mert megérdemli, hogy figyeljenek rá és mert azért vagyok a barátja, hogy nekem elmondhasson bármit, és hogy bármikor a segítségére legyek, legyen szó költözésről, egy vitáról a párjával vagy csak szimpla hétköznapi stresszről. Van egy olyan érzésem, hogy itt is hasonló lehet a szándék, esetleg romantikus érzésekkel vegyítve, de persze ezt nem tudhatom.
2019. jan. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Túl mézesmázos
2019. jan. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokt. Nem kifejezetten baráti a kapcsolat, inkább csak "ismerős".
2019. jan. 28. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!