Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Haláleset esetén részvétnyilvá...

Haláleset esetén részvétnyilvánítás a hozzátartozóknak?

Figyelt kérdés

Sajnos 1 hete balesetben elvesztettem az egyik nagyon kedves barátomat :( Szüleivel és vele nagyon jó volt a kapcsolatom, de a bátyjával egyáltalán nem, mivel vele korábban évekig jártam, de a szakításunkat követően még a köszönésemre se volt hajlandó reagálni.

Természetesen elmegyek a temetésre, de utána nálunk az a szokás, hogy a sír mellett állnak a családtagok és azt nem csináltam meg, hogy csak a szülőknek kívánjak részvétet, neki nem. Nagy bunkóság lenne szerintetek, ha a temetést követően inkább nem mennék oda senkihez részvétet kívánni?



2018. júl. 25. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Én úgy gondolom, ez nem bunkóság, én kifejezetten utálom a részvétnyilvánítást.
2018. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Hozzá is oda kell menni, elmondani, amit illik, legfeljebb nem nyújtja viszont a kezét.
2018. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!