Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hogyan jön ki...

Szerintetek ez hogyan jön ki első találkozás esetén?

Figyelt kérdés
Volt egy srác megbeszéltük hogy hol találkozunk, sétálni mentünk volna. Annyiban maradtunk, hogy pláza előtt. Erre utána közli legyen inkább kórház parkoló mert ott ingyenes a parkolás (önmagába evidens hogy azt választotta) kb ez szembe is van egymással. Ilyenkor miért nem lehet egyszerűen ott leparkolnia és átjön a pláza oldalára, minthogy odahív engem is a kórház előtti kocsi parkolóba? Nem az autóba mentem találkozni vele, ne legyen lusta az út másik oldalára átmenni már....
2018. nov. 4. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Neked sem szakadt le a lábad azért mert átmentél

Ha több ilyen lesz, felejtős

2018. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez miatt nehogy összevessz vele, nem mondom hogy hülyeség, de én hagynám, mert nem nagy dolog hogy máshol taliztatok ha jól sült el a találkozó
2018. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!