Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jönnek az emailemre...

Miért jönnek az emailemre ezek az üzenetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a második alkalom, hogy valaki befizetési határidős emailt küld. Ezelőtt egy olyan hónappal a telekomtól jött, hogy megjött a számlám x összeggel, és fizessem be az adott határidőig. Nem vagyok telekomos, soha nem is vásároltam tőlük. Most meg az e-on küldött, hogy megjött a számlám, legyek szíves befizetni. A vicces az, hogy bár e-onos vagyok, de nem Magyarországon. Egyik email címet sem tudom leellenőrizni. Járt más is így? Lesz bajom belőle, ha figyelmen kívül hagyom ezeket?


2019. jan. 28. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem olyan emailt regisztráltál, ami név felszabadult felhasználatlanság miatt... én citromailen regeltem így és rtl klub regje volt az előzőnek a felszabadult néven meg még jó ég tudja mik és gyakorlatilag így az enyém lett XD

vagy valaki rossz emailt hagy meg több helyen, ha már régóta ez van neked és ez új

viszont ha előbbi áll, akkor én nem lépnék be és/vagy törölném, hogy visszakapja a tulaj...

2019. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem ez az email cím már több éves, de csak most kezdtem el kapni ilyen típusú emaileket. Furcsa nagyon, mert nincs megszólítás se semmi.
2019. jan. 28. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Árverések, nehogy fizess. Ha aggódsz hívd fel a céget, de ők is azt mondják, hogy átverés. Ha az ő emailről jött az se számít semmit (tulajdonképpen nem az övékről jött, csak te látod úgy, mintha), én a Telenortól kaptam ilyet, bár Telenoros vagyok biztos nem telefonáltam annyit, hogy 7000 es számlát kapjak :D
2019. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*ő emailjükről
2019. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!