Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A ti iskolátokban van/volt...

A ti iskolátokban van/volt iskolapszichológus vagy iskolai szociális munkás?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy gyerekeknek tanácsolják, hogy ha valamilyen problémájuk van, akkor keressék fel a suliban a pszichológust vagy a szocmunkást. Biztosan vannak olyan iskolák, ahol van is, de én pl. még soha senkitől nem hallottam. Én egy vidéki városban jártam suliba és nem volt egyik sem, de még a nagyobb városokban tanuló ismerőseimtől is azt hallottam, hogy náluk sem volt.
2019. jan. 28. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Kell, hogy legyen, mert feltétel :)

Nálunk volt, egy random ajtóra ki volt írva a telefonszáma, lehetett hívni, nem tudok róla, hogy bárki is hívta volna őt

2019. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk olyan lehetőség volt hogy e-mailen lehetett írni neki ha valaki nem merte személyesen felkeresni nehogy meglássák mások. Nem igazán emlékszem a pontos menetére hogyan volt de azt hallottam hogy ez a megoldás sokkal népszerűbb volt, viszont nem működött sokáig mert az az ember aki ezt csinálta hamar elment máshová, és az utódja nem foglalkozott ezzel a rendszerrel, hanem csak volt egy telefonszáma amin lehetett vele időpontot egyeztetni és ennyi.
2019. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk volt, viszont nem volt ott napi 8+ órát, mint bármelyik másik iskolai alkalmazott. Ki volt rakva egy órarend, ha ott volt, akkor bekopogtál, ha nem volt ott senki, akkor már fogadott is, ha volt éppen valaki, akkor megbeszélt veled egy időpontot és le is volt tudva.
2019. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ilyen modern kori dolog. Én 25 évvel ezelőtt jártam ki a 8. osztályt, nálunk nem volt ilyen Miskolcon.
2019. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kicsit félreérthetően írtam :D Ha éppen nem volt nála senki, akkor fogadott.
2019. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van! Van külön kis szobája délutánonként lehet hozzá menni de egyébként tart foglalkozásokat suliidőben is. Ha valamelyik tanár úgy látja akkor bármikor "beutalnak" hozzá beszélgetni. Volt már rá példa.
2019. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk általánosban nem volt, gimiben meg szintén nem volt pár évig, míg végül 11.-ben vagy 12.-ben jött egy. De az is olyan "szalember" volt, hogy inkább ne os beszéljünk róla..

Tavaly előtt érettségiztem amúgy, szintén egy vidéki suliban

2019. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nálunk heti egyszer van a suliban.
2019. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk mindennap van (nyilván ritkán van kivétel ha el kell utaznia). Debrecen, egy szakgimnázium
2019. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk annak idején volt ifjúságvédelmi felelős, akihez lehetett menni a gondjainkkal.
2019. jan. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!