Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szociális fóbiám van, mégis...

Szociális fóbiám van, mégis elköltöznék otthonomból idegen városba, hogyan tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Ötödéves vagyok, de úgy döntöttem elköltözök másik városba ahol van munkahely, eddig minden oké, csakhogy szorongós vagyok, sőt pánikrohamom is volt kétszer mert idegen helyen idegen emberek vettek körül, érettségim is így sikerült közepesre. Viszont nagy bennem az akartat, hogy menjek el részben azért mert kicsesztek velem a szüleim részben pedig azért mert Dél-Dunántúl egy nihilista régió. :)


Biztos akad itt olyan válaszoló aki hasonló helyzetben is volt. Ha kapnék tanácsokat nagyon megköszönném.


2019. jan. 28. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon jó lépés hogy ezt megteszed. Ha ez megléped a legnehezebb részén túl vagy. Bárhova mész nagyon fontos hogy ismerkedj, szerezz új barátokat. Én másik városban tanultam fősuli alatt, sok barátomat lett ott. Én is szorongós típus vagyok. Azt tudom a szociális fóbia úgy múlik el ha teszel magadért, elmész közösségbe és beszélsz az emberekkel.


Sokat segít ha másoknak beszélsz magadról hagyd hogy megismerjenek akkor sokkal segítő készségesek az emberek. Ne tarts tőlük, legyél nyitott.

2019. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!