Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy az emberek...

Mit csináljak, hogy az emberek ne tudjanak rólam semmit, még azt se hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl nem mondod el senkinek?
2019. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden létező egyéb információ hamarabb derül ki egy emberről, mint hogy szűz-e.


Vagy ez miből derül ki?

A szüzek világítanak az utcán vagy mi?

2019. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

#2 csak egy szűz nem tudja megállapítani, hogy valaki más szűz. Van egy olyan érzésem, hogy szűz vagy ketteske. Ez szégyen s kellemetlen is. Hogy lehet valaki szűz a mai világban?

.

.

.

.

.

.

Ne értékeljetek le csak ironizálok :(

2019. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy hogy zárkózott
2019. jan. 29. 14:17
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Azért pontoztalak le mert az irónia a humor egyik formája, de ez totál nem volt humoros.


(akit nagyon érdekel a totál marginális részlet: nem vagyok szűz, és továbbra se tudom felismerni látásból a szüzeket)

2019. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amúgy kérdező, én is zárkózott vagyok, de már néhány éve megtörtént az első aktus.

És van ennek ellentettje is, a nagyon pörgő, nagyon extrovertált, nagyon nagy dumás, aki meg szűz.


Aki meg olyan kretén hogy látásból próbál a másik életéről minden téren következtetéseket levonni, azt hagyni kell a fenébe.

Eddigi kedvencem középsuli 11-ben volt, új diák voltam egy osztályban, és szemetszúróan feketében voltam állandóan. Erre elkezdett terjedni egy hasonló nagyeszűtől hogy sátánista vagyok.

Erre mit lehet az túl mondani, hogy patetikus kretén?

2019. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért pontoztál le, mert van valami igazság abban, amit írtam, magyarul szűz vagy. Ne haragudj, nem ítéllek el :(
2019. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát jó, most kezdjek el itt a gyakorin bizonygatni olyat hogy járt e már a ###-om nőben?

Istenem...

Hogy te voltál e bárkiben, azt nem tudom, de hogy a százalékod és az IQ-d közt erős hasonlóság van az fix.


Ezt a középiskolás fäszméregetést inkább nem folytatom.

2019. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy hogy ez zavar? 20 felett megértem, de alatta nem problémáznék ezen.

Amúgy nincs az embereknek "szűzradarja", de ha valaki látványosan zavarba jön, ha lányokról, szexről, malac poénokról van szó, arról levágós, hogy nem jártas a témában és mondják rá, hogy valószínűleg szűz.

Ha nem mesélsz magadról senkinek semmit, akkor alapból egy zárkózott embernek könyvelnek el. Az ilyet sokszor szeretik kikezdeni, az már rajtad múlik, hogy hogy kezeled. Egy nagydumás extrovertált emberről nem igazán feltételeznek ilyesmit, hogy szűz lenne még.

2019. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
25
2019. jan. 29. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!