Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy az emberek...

Mit csináljak, hogy az emberek ne tudjanak rólam semmit, még azt se hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 13:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Talán nem vagy már szűz, de az a hölgy akivel elvesztetted a szűzességedet, arra 100 férfiból 99 hányt volna.


Tehát a szűz vs nem szüz nem lényeges, ha egy lógócsecsű 99 kilós hízóval vesztetted el. Én nem lennék rá büszke.

2019. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azért mert zárkózott vagy manapság biztos senkinek nem az az első gondolata, hogy szűz vagy...

Max hogy valami miatt problémád van az ismerkedéssel, de ez még nem jelenti azt, hogy mindenki levágná rólad, hogy senkivel nem feküdtél még le.

Szerintem ne stresszelj emiatt, tök felesleges. Ha mégis szóba kerülne a párkapcsolat kérdése, adj kitérő válaszokat. Vagy hazudd azt, hogy túl vagy egy nehéz kapcsolaton és nem szívesen foglalkoznál a témával. Ez biztos eltántorítja az embereket, hogy kiváncsiskodjanak.

2019. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!